Ostatnie komentarze


...

nie znoszę much a zdjęcie +++

2 tyg.
BT

dobre

2 tyg.
.

ciekawe

2 tyg.
Od przybytku głowa nie boli ;-)

dobre

2 tyg.
Wczesne lato 5S

lubię i miejsce i zdjęcie

2 tyg.
Symetria

podoba się dla mnie

2 tyg.
Serpentyny

dobre

2 tyg.
LU

+++

2 tyg.
Trzy

+++

2 tyg.
Relacje

przyjemny obraz

2 tyg.
Chaberkowo

+++

2 tyg.
Wędkarz

dobre

2 tyg.
Marzyciel

ładne

2 tyg.
Zachód Słońca

bdb

2 tyg.
Sokolica

świetne ujęcie, szkoda że już niepowtarzalne

2 tyg.
"In Lucem"

bardzo fajne

2 tyg.
Dama walizkowa

Ryanair , czy Wizzair ? Bociek to nie był ;)

V Parada Syrenki

efektowna Żabka

2 tyg.
Beztroski czas

Dobre w swojej prostocie i lekkości...

...

To samo skojarzenie :DDDD . Brawo :DDDD

spacerkiem po półwyspie Św.Wawrzyńca

Ktoś mi ostatnio powiedział o tej linii horyzontu , że krzywo . To niech sobie naprostują co nie ? ;) W telefonie pod słonko to czasem nic nie widać .

Wiosenny poranek na Południowym Groniu

Się chyba umówiliście z tą pasieką ;) Lubimy.

_20241125_pustynia

to data wykonania foty zakodowana w pliku...:)

2 tyg.
       .

Dzięki bardzo :)

2 tyg.
#013

Dezodorant tu zbędny. Strach się bać tegoż ramienia . Piękna twarz i spojrzenie.

_20241125_pustynia

Dobry numerek masz tej pięknej "Pustyni"

"Inter Montes Viror Aeternus"

Ładna "pasieka"

:)

Twoja wyobraźnia sutkowa mnie przeraża ;))

kobieta z przyszłości

świetne...!

2 tyg.
"In Lucem"

pięknie...

2 tyg.

bardzo dziękuję :)

2 tyg.
czyżby gwiazdy ?

dziękuję Wam :)

2 tyg.
Afromental

dzięki :)

2 tyg.
"In Lucem"

Śliczne.

2 tyg.
kobieta z przyszłości

Łoł. A to ci kosmitka.

2 tyg.

Piękne widoki. Pięknie zatrzymane w kadrze. Aż chce się oglądać w kółko.

2 tyg.
#013

BDB

2 tyg.
#015

Doceniam profesjonalne podejcie,kadr,GO,ustawienie twarzy modelki do available light, ale dopalenie swiatla zle zrobilo oczom.

2 tyg.
#015

Bardzo.

2 tyg.
poza czasem

Dziękuję.

2 tyg.
Poranek pod Kieżmarskim Szczytem

Pięknie!

V Parada Syrenki

Żabka w Rio:)))

Agnieszka Chylińska

dobre...

2 tyg.
Serpentyny

droga przez chmury,dobre

2 tyg.
#015

Dla mnie super.

2 tyg.
_20241125_pustynia

:-)

2 tyg.
Chaberkowo

G OO D

#015

bdb

2 tyg.
Mr. Red

+++! ;)

2 tyg.
Na Spiszu

pięknie...

2 tyg.