Ostatnie komentarze


Na Spiszu

Piękne

2 tyg.
Wędkarz

Pięknie to wygląda

2 tyg.
Sokolica

Bdb

2 tyg.
W blasku fontanny..

Zgrabny kwadracik

2 tyg.
Chaberkowo

Pięknie ustrzelone

2 tyg.
Mijając

Extra jest

2 tyg.
Skanowanie

Oj tak,zdecydowanie:)

Dmuchawce, latawce...

Śliczne światło

2 tyg.
Skanowanie

...i wypatrywanie obiadku

2 tyg.
Od przybytku głowa nie boli ;-)

Gratki za wyróżnienie

Dmuchawce, latawce...

W pięknym światełku

2 tyg.
Nosem w błotku

Dziękuję za denne wyróżnienie:)

Marzyciel

Dzięki:)))

...

Dała nogę bo już słuchać nie mogła ;) Bardzo fajne :)

2 tyg.
Na Spiszu

Bdb

2 tyg.
Marzyciel

Wacik zawsze na plus ;-)

2 tyg.
Myśli uczesane

Lubię takie

champion

Fajne

2 tyg.
Trzy

Podoba się

2 tyg.
LU

Bdb

2 tyg.

Bdb

2 tyg.
Curiosity

Za Greenhorn

2 tyg.
Poranny spokój

W pięknych okolicznościach przyrody

2 tyg.
Poranny spokój

Dziękuję Wam bardzo :-)

2 tyg.
RC

Lubię bardzo

2 tyg.
Od przybytku głowa nie boli ;-)

Dziękuję :-)

2 tyg.
***

Świetne jest!...Bardzo misie :)

2 tyg.
Serpentyny

Robi wrażenie

2 tyg.
_MG_5155

I mi także

2 tyg.
Prostokąty i trójkąty

Fajne

2 tyg.
    .

Bardzo...

2 tyg.
Symetria

Bdb

2 tyg.

Bardzo misie:)

2 tyg.
Lublin

Dobre

2 tyg.
Zimorodek wąsatek

Piękniś :)))

2 tyg.
LU

Fajowe

2 tyg.
czyżby gwiazdy ?

Fajne

2 tyg.
Wczesne lato 5S

Podoba się bardzo

2 tyg.
Od przybytku głowa nie boli ;-)

Piękności

2 tyg.
...

Znakomite foto

2 tyg.
Marzyciel

plusy

2 tyg.
Brukarstwo

dawno temu raz w życiu tam w tym schronisku na prawo na herbatę się zatrzymałem

2 tyg.
spacerkiem po półwyspie Św.Wawrzyńca

przeca ona płaską jest...zatem.

2 tyg.
Lublin - ulica Biernackiego

dobre

2 tyg.
Eilean Donan Castle

+++

2 tyg.
#014

+++

2 tyg.
.

+++

2 tyg.
Między ziemią a niebem

dobre

2 tyg.
Poranek pod Kieżmarskim Szczytem

o to chodzi

1000007325

+++

2 tyg.