Ostatnie komentarze


Xx

Chcesz być taka jak ja to wejdż do środka

2 tyg.
Taka sobie wariacja w b&w

Ciekawe

2 tyg.
Siła ntury

Podoba się

2 tyg.
Darłowo

Dobre

2 tyg.
...

Iść ciąge iść, aż po horyzontu kres.

2 tyg.
Lubię jego pestki...

Dobre

2 tyg.
Zachód

Dobre

2 tyg.
Tak się żyje w Sienie

Podoba się

2 tyg.
Na polowaniu

Bdb

2 tyg.
bike

Jakieś dziwne proporcje musi mieć ten rowerzysta.

2 tyg.
#013

Dobre

2 tyg.
Prezentuje się młody rudzik.

Ładny on

2 tyg.
KTO ODEJDZIE, JUŻ NIE WRÓCI

Dobre

2 tyg.
Węzeł gordyjski

Super

2 tyg.
DSC_0402

Ciekawe

2 tyg.
się Państwo częstują

Dobre

2 tyg.
1000007325

podobny do Seweryna

Pan PAW

Paw na przwagę na innymi zwierzętami bo potrafi zrobić tło do swojego portretu.

2 tyg.
Nosem w błotku

Wspaniały

2 tyg.
***

Dobre

2 tyg.
BALKÓW / KONIEC DNIA

Dobre

2 tyg.
Lublin - ulica Biernackiego

Dobre

2 tyg.
BT

Model na wybiegu

2 tyg.
Portret w czerni

Dobre

2 tyg.
BT

Dobre

2 tyg.
Eilean Donan Castle

Podoba się

2 tyg.
Colorful Layering

Dobre

2 tyg.
LU

Dobry strzał

2 tyg.
...

Najprzyjemniejszą rzeczą w podróży to powrót do domu.

2 tyg.
Poranek pod Kieżmarskim Szczytem

Ładny widok

2 tyg.
#014

Podoba się

2 tyg.
.

Horror straszny

2 tyg.
Przed egzaminem...

Jakaś krótko wzroczna ta uczennica.

2 tyg.
Pan PAW

Śliczne!

W słońcu i we mgle

Piękne światło

2 tyg.
Udane łowy

Fajny gąsiorek

2 tyg.
Diabeł

Diabełek wyjątkowo ładny na tej super fotce!

W DRODZE

Krowa to majątek. Żyć albo nie żyć.

2 tyg.
Oto ja :)

+++

2 tyg.
Cisza

Miałem tak wiele razy. W ubiegłym tygodniu chciałem się zatrzymać i zrobić zdjęcie, ale jechała za mną wielka ciężarowka.

2 tyg.
Nosem w błotku

Piękny widok

2 tyg.
Między ziemią a niebem

Ślicznie!

Kropelkowe pajęczynki II

Dziękuję Wszystkim za miłe słowa!

Z mojego miejsca na ziemi

Dziękuję @pomian3, owszem górkę też pomalowało zachodzace słońce 😀 Pozdrawiam!

LU

Lubię

2 tyg.
Copernicon 2024, frag. 1

Hm. Generalnie rzadko wchodzę w fotografię czarnobiałą ostatnio - tylko wtedy, gdy faktycznie fotografuję na czarno-białych kliszach - także nie pomyślałem nawe...

2 tyg.
Poranek pod Kieżmarskim Szczytem

No, no... rewelacja

2 tyg.
.

Ekstra

2 tyg.
Udane łowy

Fajny zbój

2 tyg.
Wow ona robi mi  zdjęcie

anma pomian3 serdecznie dziękuję za miłe słowa i pozdrawiam!