Chcesz być taka jak ja to wejdż do środka
Ciekawe
Podoba się
Dobre
Iść ciąge iść, aż po horyzontu kres.
Bdb
Jakieś dziwne proporcje musi mieć ten rowerzysta.
Ładny on
Super
podobny do Seweryna
Paw na przwagę na innymi zwierzętami bo potrafi zrobić tło do swojego portretu.
Wspaniały
Model na wybiegu
Dobry strzał
Najprzyjemniejszą rzeczą w podróży to powrót do domu.
Ładny widok
Horror straszny
Jakaś krótko wzroczna ta uczennica.
Śliczne!
Piękne światło
Fajny gąsiorek
Diabełek wyjątkowo ładny na tej super fotce!
Krowa to majątek. Żyć albo nie żyć.
+++
Miałem tak wiele razy. W ubiegłym tygodniu chciałem się zatrzymać i zrobić zdjęcie, ale jechała za mną wielka ciężarowka.
Piękny widok
Ślicznie!
Dziękuję Wszystkim za miłe słowa!
Dziękuję @pomian3, owszem górkę też pomalowało zachodzace słońce 😀 Pozdrawiam!
Lubię
Hm. Generalnie rzadko wchodzę w fotografię czarnobiałą ostatnio - tylko wtedy, gdy faktycznie fotografuję na czarno-białych kliszach - także nie pomyślałem nawe...
No, no... rewelacja
Ekstra
Fajny zbój
anma pomian3 serdecznie dziękuję za miłe słowa i pozdrawiam!
Chcesz być taka jak ja to wejdż do środka
Ciekawe
Podoba się
Dobre
Iść ciąge iść, aż po horyzontu kres.
Dobre
Dobre
Podoba się
Bdb
Jakieś dziwne proporcje musi mieć ten rowerzysta.
Dobre
Ładny on
Dobre
Super
Ciekawe
Dobre
podobny do Seweryna
Paw na przwagę na innymi zwierzętami bo potrafi zrobić tło do swojego portretu.
Wspaniały
Dobre
Dobre
Dobre
Model na wybiegu
Dobre
Dobre
Podoba się
Dobre
Dobry strzał
Najprzyjemniejszą rzeczą w podróży to powrót do domu.
Ładny widok
Podoba się
Horror straszny
Jakaś krótko wzroczna ta uczennica.
Śliczne!
Piękne światło
Fajny gąsiorek
Diabełek wyjątkowo ładny na tej super fotce!
Krowa to majątek. Żyć albo nie żyć.
+++
Miałem tak wiele razy. W ubiegłym tygodniu chciałem się zatrzymać i zrobić zdjęcie, ale jechała za mną wielka ciężarowka.
Piękny widok
Ślicznie!
Dziękuję Wszystkim za miłe słowa!
Dziękuję @pomian3, owszem górkę też pomalowało zachodzace słońce 😀 Pozdrawiam!
Lubię
Hm. Generalnie rzadko wchodzę w fotografię czarnobiałą ostatnio - tylko wtedy, gdy faktycznie fotografuję na czarno-białych kliszach - także nie pomyślałem nawe...
No, no... rewelacja
Ekstra
Fajny zbój
anma pomian3 serdecznie dziękuję za miłe słowa i pozdrawiam!