Ostatnie komentarze


Miasto..

Te poręcze wyglądają trochę jak wykres giełdowy albo linia EKG miasta – raz w górę, raz w dół, ale niezmiennie do przodu.

2 tyg.
stan napięcia :)

dobre

2 tyg.
Molo w Orłowie

Najbardziej przyciągnęły mnie te miedziane refleksy na deskach mola. A perspektywa i rząd latarni układający się w oddali niemal w znak „V” dodają temu kadrze ...

2 tyg.
13-tego ;)

j.n.

2 tyg.
V Parada Syrenki

fajne

2 tyg.
Rozlewiska

+++

2 tyg.
LU

+++

2 tyg.

+++

2 tyg.
V Parada Syrenki

+++

2 tyg.
Otulone mgłą..

+++

2 tyg.
z leśnych opowieści...

+++

2 tyg.
Bałtyk

dobry kadr

2 tyg.
On the street

fajne

2 tyg.
Poranne przeciąganie

+++

2 tyg.
dzicz

+

2 tyg.
Anioł?

+++

2 tyg.
Jelonek rogacz

+++

2 tyg.
Kilimandzaro

Bardzo łądny kadr :)

2 tyg.
To tylko tango...

Bardzo ładny kadr :)

2 tyg.
Melania

moc

2 tyg.
Rzeczna opowieść

Bardzo ładne

2 tyg.
Morris dancing

fajne

2 tyg.
Miejskie Historie...

bdb

2 tyg.
Miejskie Historie...

podoba mi się bardzo

2 tyg.
chłopiec z Etiopii

świetne

2 tyg.
ławeczka

bardzo fajne

2 tyg.
junior football

bdb

2 tyg.
Dachowe Historie...

cool

2 tyg.
On the street

bardzo dobry kadr

2 tyg.
wyszliśmy na pastwisko -wracamy na wiosnę

:-)

2 tyg.
Wędkarz

piękne

2 tyg.
...

Portret w ładnym swietle :)

2 tyg.
W DRODZE

podoba mi się

2 tyg.
NA POBOCZU

+++

2 tyg.
SPOTKANIE

bdb

2 tyg.
Melania

Zacny portret.

2 tyg.
V Parada Syrenki

Dobra perspektywa kadru :)

2 tyg.
Poranne przeciąganie

bdb

2 tyg.
Selfie z przyjacielem

Ciekawe bardzo :)

2 tyg.
LU

Ładne odbicie :)

2 tyg.
Anioł?

świetna fota

2 tyg.
LU

Świetny kadr :)

2 tyg.
***

Extra grafika :)

2 tyg.
Rzeczna opowieść

Malowniczy kadr w łądnym swietle :)

2 tyg.
SPOTKANIE

Podoba się..

2 tyg.
Rzeczna opowieść

Śliczne

2 tyg.
Most na rzece Gatineau

Podoba się.

2 tyg.
SPOTKANIE

PE proszę :)

2 tyg.
Jelonek rogacz

Jak zwykle niezwykle piękna fotografia. Po prostu jest super.

2 tyg.
Rzeczna opowieść

Jest klimat i spokój.

2 tyg.