Patrzę na ten kadr i mam wrażenie, że ta mała roślinka nic sobie nie robi z tych ciemnych chmur. Trochę jakby mówiła: "Róbcie co chcecie, ja i tak będę rosła
stare nożyczki nadszarpnięte zębem czasu, szpulka sznurka, jakieś skrawki nut, do kompletu zabrakło mi jesiennych liści, by całość zgrała się z tytułem, całoś...
@Bee - Jakże krótka twoja opowieść, ujmująca całe sedno tej fotografii. Wielkie dzięki za zajrzenie. Pozdrawiam.
jak marpie...
utopijnie piękne... ;)
Patrzę na ten kadr i mam wrażenie, że ta mała roślinka nic sobie nie robi z tych ciemnych chmur. Trochę jakby mówiła: "Róbcie co chcecie, ja i tak będę rosła
Od pewnego czasu przyglądam się, tej świetnej serii portretów.
za @aston martin :)
Twoje portrety helskich ludzi są obłędne.
Dziękuję bardzo:)
Znakomity portret.
Pięknie, ten widok uspokaja...
Taternikus: Przed. 3 czerwca.
Piękne światło i fantastyczny klimat
Bajkowa scena
Venge...a to ciekawe... muszę spróbować:)))
Dzięki za uchylenie rąbka tajemnicy :-)
czas kiszenia... zgrabny kadr zarówno kompozycyjnie jak i kolorystycznie :)
stare nożyczki nadszarpnięte zębem czasu, szpulka sznurka, jakieś skrawki nut, do kompletu zabrakło mi jesiennych liści, by całość zgrała się z tytułem, całoś...
+++
@marpie... ja jeszcze eksperymentowałam z guzikiem ;)
O ładne. :)
Podoba się.
Dokładnie tak....z kartonu ;)
Ładne
Super
za poprzednikami :)
Fajne
Extra
@marpie... mam jeszcze w zanadrzu wiele innych rzutów, włącznie z serią chodzenia po ścianie :)
I mi się podoba
Bardzo ładnie
Dobre
Lubię
motyle igraszki, lubię miękkość pentacona, z ciekawości czy nakładka wycięta z kartonu, tez się kiedyś bawiłam w dziwny bokeh :)
Extra jest :)
Dobre
Bdb
Fajne bardzo
Dobre
Bardzo ...
Bdb
Podoba się
Bdb
Podoba się bardzo
Świetnie to wygląda na PE :)
Piękne foto
Dobre
:)))
Ładnie pokazane
Lubię bardzo
Dziękuję pięknie za Wasze komentarze i za "doświetlenie " obrazka :)))