Ostatnie komentarze


Na polnej drodze

@Bee - Jakże krótka twoja opowieść, ujmująca całe sedno tej fotografii. Wielkie dzięki za zajrzenie. Pozdrawiam.

Jaczek

jak marpie...

2 tyg.
...

utopijnie piękne... ;)

2 tyg.
Na polnej drodze

Patrzę na ten kadr i mam wrażenie, że ta mała roślinka nic sobie nie robi z tych ciemnych chmur. Trochę jakby mówiła: "Róbcie co chcecie, ja i tak będę rosła

2 tyg.
#018

Od pewnego czasu przyglądam się, tej świetnej serii portretów.

2 tyg.
 w jednym kierunku

za @aston martin :)

2 tyg.
Marzena

Twoje portrety helskich ludzi są obłędne.

2 tyg.
Na zdrowie

Dziękuję bardzo:)

2 tyg.
Na zdrowie

Znakomity portret.

2 tyg.
...

Pięknie, ten widok uspokaja...

Byszewo

Taternikus: Przed. 3 czerwca.

2 tyg.
...

Piękne światło i fantastyczny klimat

2 tyg.
...

Bajkowa scena

2 tyg.
...

Venge...a to ciekawe... muszę spróbować:)))

2 tyg.
Jelonek rogacz

Dzięki za uchylenie rąbka tajemnicy :-)

2 tyg.
Ogórki

czas kiszenia... zgrabny kadr zarówno kompozycyjnie jak i kolorystycznie :)

2 tyg.
Jesienne robótki

stare nożyczki nadszarpnięte zębem czasu, szpulka sznurka, jakieś skrawki nut, do kompletu zabrakło mi jesiennych liści, by całość zgrała się z tytułem, całoś...

2 tyg.
Jaczek

+++

2 tyg.
...

@marpie... ja jeszcze eksperymentowałam z guzikiem ;)

2 tyg.
...

O ładne. :)

2 tyg.
...

Podoba się.

2 tyg.
...

Dokładnie tak....z kartonu ;)

2 tyg.
...

Ładne

2 tyg.
Jaczek

Super

2 tyg.
dzicz

za poprzednikami :)

2 tyg.
.

Fajne

2 tyg.
Świetlik

Extra

2 tyg.
rzut ręka głowa

@marpie... mam jeszcze w zanadrzu wiele innych rzutów, włącznie z serią chodzenia po ścianie :)

2 tyg.
Agnieszka Chylińska z Zespołem

I mi się podoba

2 tyg.
...

Bardzo ładnie

2 tyg.

Dobre

2 tyg.
eksploracja...

Lubię

2 tyg.
...

motyle igraszki, lubię miękkość pentacona, z ciekawości czy nakładka wycięta z kartonu, tez się kiedyś bawiłam w dziwny bokeh :)

2 tyg.
rzut ręka głowa

Extra jest :)

2 tyg.
lunch break

Dobre

2 tyg.
chłopiec z Etiopii

Bdb

2 tyg.
Dachowe Historie...

Fajne bardzo

2 tyg.
Miasto..

Dobre

2 tyg.
Jelonek rogacz

Bardzo ...

2 tyg.
...

Bdb

2 tyg.
Rzeczna opowieść

Podoba się

2 tyg.
Orzeł wylądował

Bdb

2 tyg.
Most na rzece Gatineau

Podoba się bardzo

2 tyg.
***

Świetnie to wygląda na PE :)

2 tyg.
Anioł?

Piękne foto

2 tyg.
...

Dobre

2 tyg.
takie, na kamienicy...

:)))

2 tyg.
dzicz

Ładnie pokazane

2 tyg.
LU

Lubię bardzo

2 tyg.
...

Dziękuję pięknie za Wasze komentarze i za "doświetlenie " obrazka :)))

2 tyg.