Ostatnie komentarze


To tylko tango...

Dziękuję. Miło, że się podoba :)

Dachowe Historie...

Bdb

Poranne przeciąganie

Dziękuję wszystkim. Miło, że pozytywnie oceniacie moją fotografię. @Utopia Ciebie także miło tu widzieć :) Rozpoznaję tu także kilka innych osób. Pozdrowienia d...

Bałtyk

Ładne to bardzo

rzut ręka głowa

Świetne ujęcie

...

Bardzo sympatyczny i naturalny portret.

2 tyg.
Wózek

@tacyt... z tym światłem to duża przesada, co do reszty, gdy znasz pomieszczenie w ktorym odbywają się zawody, to wiesz jak się ustawić, by w tle było jak najmn...

2 tyg.
martwa natura z jabłkami

@marpie... miało być minimalistycznie, komponując martwą naturę czasami można przedobrzyć ilością artefaktów ( wiem co pisze, bo samej mi się to zdarzało ) @ta...

2 tyg.
MPS

@Greenhorn, @tacyt, @HheniekK... miło, że na chwilę zatrzymało :)

2 tyg.
lunch break

Bdb

Miasto..

Dobre ujęcie

Most na rzece Gatineau

Bdb

Rzeczna opowieść

Fajne bardzo

Do startu gotowa........

ładnie

Dziewięćsił  pospolity

@HheniekK Dziękuję ślicznie i pozdrawiam!

Rzeczna opowieść

Śliczny zakątek. Tylko podziwiać!

Lody...

Te są naturalne tylko z dodatkiem słońca. Można próbować śmiało! Dziękuję Bee! Miłego popołudnia !

>>;<<

@Bee tak było, lenistwo gorącego lata

2 tyg.
***

Coś mnie przyciąga do tych grafik Twoich mimo, iż przecież wolę te ułozone przez naturę. Piękne są,perfekcyjnie wykonane, pewnie dlatego!

Do startu gotowa........

@Pomian dziękuję za te słowa ;)

2 tyg.
Każdy ma swoją górę

Lubie tak opowiadane bajki....

2 tyg.
Mijając

Świetne

2 tyg.
Do startu gotowa........

Absolutnie wspaniały obraz close-up. Piekne światło, świetny detal piekny bokeh.....jestem pod wrazeniem Gratulacje ZD

2 tyg.
Rzeczna opowieść

Magia swiatła

2 tyg.
Lody...

Tytuł wywołał uśmiech. Co prawda takich lodów jeszcze nie próbowałam, ale klasyczne zdecydowanie najbardziej smakują mi właśnie latem. 😉

2 tyg.
lot...

Świetne wyczucie momentu. Rozbryzg, ślad na wodzie i figura zawodnika w powietrzu składają się tu w jedną, bardzo dynamiczną całość.

2 tyg.
lunch break

Lunch break, ale otoczenie nadal pędzi. Fajnie oddaje to ten rozedrgany, wielowarstwowy obraz.

2 tyg.
Slalom gigant

Tytuł trafiony w punkt. Patrząc na te wijące się tory, aż można sobie wyobrazić narciarza próbującego przejechać między kolejnymi „bramkami”.

2 tyg.
z leśnych opowieści...

BDB

2 tyg.
Melania

BDB

2 tyg.
Odpoczynek

BDB

2 tyg.
Most na rzece Gatineau

+++

2 tyg.
Most na rzece Gatineau

Wszystko gra. Podoba mi się.

2 tyg.
Rzeczna opowieść

...river boat song. Ładne!

2 tyg.
...

+++++

2 tyg.
Nad wodą

Podoba się atmosfera Twoich "zamglonych" obrazów +++

2 tyg.
Miasto..

... trochę brakuje sztafażu, - Bee, jak zazwyczaj w sedno.

2 tyg.

Piękne zdjęcia, jest się czym zachwycić i podpatrywać. Szczególnie śluzowce powalają na kolana...

2 tyg.
Dachowe Historie...

DOBRE!

2 tyg.
lot...

... dobra reporterka

2 tyg.
Slalom gigant

+++

2 tyg.
lunch break

PE. proszę

2 tyg.
...

FAJNE

2 tyg.
Morris dancing

dla mnie doskonała ostrość.

2 tyg.
Jelonek rogacz

... niejeden pozazdrości mu tych rogów. +++

2 tyg.
Na dymka

bdb. wymowne

2 tyg.
Grampiany

No pięknie jest! Zazdroszczę pobytu w tak pięknych okolicznościach przyrody.

2 tyg.
Slalom gigant

piękne ujęcie

2 tyg.
>>;<<

Minimalistycznie, spokojnie i bez pośpiechu.

2 tyg.
Wieloplany

klawo

2 tyg.