Ostatnie komentarze


Poranne przeciąganie

Bardzo ładnie

2 tyg.
Poranne przeciąganie

Piękne otwarcie :) Miło Cię widzieć :)

2 tyg.
***

Nie wiem co to jest ale robi na mnie wrażenie.

Lublin w oczach kamienic

Ciekawa fotografia.

Anioł?

Ale pięknie się zaprezentowała.

Otulone mgłą..

+++++

2 tyg.
okienka

+++

2 tyg.
Do startu gotowa........

Gratulacje!

2 tyg.
okienka

Ciekawe miejsce.

z leśnych opowieści...

Piękny klimat.

On the street

Kolory pięknie w kadrze zagrały. Bdb.

...

Znakomite.

martwa natura z jabłkami

Ubogo, miałem na myśli ilość rekwizytów i tylko to.

2 tyg.
Melania

Piękny portret.

takie, na kamienicy...

Dobrze wypatrzone.

...

Fajna fota i ciekawe miejsce.

Selfie z przyjacielem

Piękne dzięki za DNO.

Do startu gotowa........

Gratuluję zasłużonego wyróżnienia.

...

Dobre

2 tyg.
Lublin - ulica Jezuicka

Świetne

2 tyg.
Selfie z przyjacielem

Dobre

2 tyg.
Otulone mgłą..

Fajny klimat

2 tyg.
Do startu gotowa........

Dobre

2 tyg.
Kamole, kamole, kamole...

Fajne

2 tyg.
Blue Grotto

Ładnie

2 tyg.
Miejskie Historie...

Dobre

2 tyg.
.

Dobre

2 tyg.
V Parada Syrenki

Dobre

2 tyg.
...

Fajne

2 tyg.
okienka

Ciekawe

2 tyg.
On the street

Ładna kolorystyka, sweterek pasuje, jak ulał. :)

2 tyg.
Żużel.

...świetnie wyszło...

2 tyg.
LU

fajne!

Bieszczadzki las

...świetne jest...

2 tyg.
z leśnych opowieści...

Bdb

2 tyg.
Ponidzie

...fantastyczne ujęcie...

2 tyg.
 w  górach

...dobry portret...

2 tyg.
R 10

...ładnie ujecie...podoba się...

2 tyg.
mmamma

...dobre...

2 tyg.
Do startu gotowa........

...bardzo dobre...

2 tyg.
Rozlewiska

...świetne jest...

2 tyg.
***

...bardzo dobre...

2 tyg.
13-tego ;)

...bardzo dobre...

2 tyg.
Potok

...podoba mi się...

2 tyg.
--<-<@

...ładnie tak...podoba się...

2 tyg.
Operator prostowarki , obudowy.   .

...świetne ujęcie...

2 tyg.
#017

...bardzo dobre...

2 tyg.

...bardzo dobre...

2 tyg.
V Parada Syrenki

...bardzo dobre...

2 tyg.
Otulone mgłą..

...bardzo ładny mglisto-klimatyczny 'kwadracik'...

2 tyg.