Bardzo ładnie
Piękne otwarcie :) Miło Cię widzieć :)
Nie wiem co to jest ale robi na mnie wrażenie.
Ciekawa fotografia.
Ale pięknie się zaprezentowała.
+++++
+++
Gratulacje!
Ciekawe miejsce.
Piękny klimat.
Kolory pięknie w kadrze zagrały. Bdb.
Znakomite.
Ubogo, miałem na myśli ilość rekwizytów i tylko to.
Piękny portret.
Dobrze wypatrzone.
Fajna fota i ciekawe miejsce.
Piękne dzięki za DNO.
Gratuluję zasłużonego wyróżnienia.
Dobre
Świetne
Fajny klimat
Fajne
Ładnie
Ciekawe
Ładna kolorystyka, sweterek pasuje, jak ulał. :)
...świetnie wyszło...
fajne!
...świetne jest...
Bdb
...fantastyczne ujęcie...
...dobry portret...
...ładnie ujecie...podoba się...
...dobre...
...bardzo dobre...
...podoba mi się...
...ładnie tak...podoba się...
...świetne ujęcie...
...bardzo ładny mglisto-klimatyczny 'kwadracik'...
Bardzo ładnie
Piękne otwarcie :) Miło Cię widzieć :)
Nie wiem co to jest ale robi na mnie wrażenie.
Ciekawa fotografia.
Ale pięknie się zaprezentowała.
+++++
+++
Gratulacje!
Ciekawe miejsce.
Piękny klimat.
Kolory pięknie w kadrze zagrały. Bdb.
Znakomite.
Ubogo, miałem na myśli ilość rekwizytów i tylko to.
Piękny portret.
Dobrze wypatrzone.
Fajna fota i ciekawe miejsce.
Piękne dzięki za DNO.
Gratuluję zasłużonego wyróżnienia.
Dobre
Świetne
Dobre
Fajny klimat
Dobre
Fajne
Ładnie
Dobre
Dobre
Dobre
Fajne
Ciekawe
Ładna kolorystyka, sweterek pasuje, jak ulał. :)
...świetnie wyszło...
fajne!
...świetne jest...
Bdb
...fantastyczne ujęcie...
...dobry portret...
...ładnie ujecie...podoba się...
...dobre...
...bardzo dobre...
...świetne jest...
...bardzo dobre...
...bardzo dobre...
...podoba mi się...
...ładnie tak...podoba się...
...świetne ujęcie...
...bardzo dobre...
...bardzo dobre...
...bardzo dobre...
...bardzo ładny mglisto-klimatyczny 'kwadracik'...