Ostatnie komentarze


Wózek

...bardzo dobre...

2 tyg.
Studnia

...podoba mi się spojrzenie i ujęcie...

2 tyg.
Bourne Borderers Day of Dance

...dobre...podoba się...

2 tyg.
KOŚCIÓŁ ŚW. KATARZYNY

...zatrzymuje, fajnie z 'ramką'...

2 tyg.
Drwal Pilarz

...fajnie podane...podoba się...

2 tyg.
Bałtyk

...ładne ujęcie...podoba się...

2 tyg.
Miałem namiot u podnóża Kilimandzaro

...bardzo fajne ujęcie...

2 tyg.
...

...świetne jest jak dla mnie...

2 tyg.
Poranne przeciąganie

...piękny kadr...

2 tyg.
LU

...świetne jest...

2 tyg.
dzicz

...fajna miejscówka i podanie...podoba mi się...

2 tyg.
z leśnych opowieści...

Z klimatem

LU

Ładnie zrobione

Brodząc w błotku

Bardzo dziękuję

Selfie z przyjacielem

ciekawie

2 tyg.
Szczęśliwe Dzieciństwo

Dzięki, takie z serii wnuk z dziadkiem na spacerze w polu:)

W błotku i kwadracie

Serdeczne dzięki Wszystkim za chwilę uwagi

Mały i duży

Dziękuję Gosia, Heniek i Marpie

.... druga kolejka,

+++

2 tyg.
..

dobre

2 tyg.

dobre

2 tyg.
W DRODZE

+++

2 tyg.
Kamole, kamole, kamole...

fajna ramka przyjemnie

2 tyg.
V Parada Syrenki

fakt ale ten gość chyba z innej bajki

2 tyg.
widzę cię

snajper na posterunku... ;)

2 tyg.
Wózek

aria dla atlety jeśli ktoś kojarzy

2 tyg.
...

to się, jak dla mnie mocno wyróżnia z tej bardzo dobrej serii... piorunek poleciał...

2 tyg.
KOŚCIÓŁ ŚW. KATARZYNY

ma swój urok

2 tyg.
...

wciąga

2 tyg.
LU

dla mnie Super!

2 tyg.
LU

podoba się

2 tyg.
dzicz

przyjemnie

2 tyg.
Wrocławskie klimaty

@Bee Szkoda tylko, że kobieta z psem trochę szybko szła i nie została uchwycona z lewej strony kadru. Ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.

2 tyg.
.

Bdb

Poranne przeciąganie

super moment uchwycony

2 tyg.
***

Wrażenie jak w Kingsajzie :)

2 tyg.
Drwal Pilarz

Aż się go zapytam czy leworęczny:D

2 tyg.
Do startu gotowa........

Super

2 tyg.
okienka

+++

2 tyg.
Drwal Pilarz

taaa... wyciałem na swojej działce 21 drzew :))

2 tyg.
...

Ładnie

2 tyg.
Drwal Pilarz

Kurde rzeczywiście odwrotnie trzyma, dopiero zauważyłem jak mi powiedzieliście;)

2 tyg.
...

Perspektywa wciąga i nie pozwala zgubić kierunku.

2 tyg.
.

Ciekawe spojrzenie ;)

2 tyg.
#017

+++

2 tyg.
zięba

Foto po ptaszku !

2 tyg.
On the street

Fajne

2 tyg.
z leśnych opowieści...

Pięknie uchwycone

2 tyg.
Drwal Pilarz

Dobre

2 tyg.
okienka

Fajny klimacik

2 tyg.