bardzo nastrojowo
Miło mi .
Bdb
Dobry
Plusy
Niesamowite.
+++
Bdb.
Urokliwe miejsce.
Dziękuję za komentarze! @ annblue_photonature - bardzo mi miło, zgadłaś, zodiakalnie jestem skorpionem :)
Ciekawe modelki Ci się trafiają @papa....:)
Podoba się.
Pięknie się prezentuje z nowym porożem.
od razu widać, że Twoje
Niesamowite są twoje zdjęcia. Ciężko oderwać wzrok.
@AlicjaEl - Czasem nie trzeba patrzeć w niebo, bo niebo mamy pod stopami.
Kosmos
Bardzo ładnie
Bardzo miłe zbiegi okoliczności ;-)
Fajne
Meega!
Dziękuję
No tak..
dooobre
@maro dziękuję i pozdrawiam!
@fotomarko dziękuję i pozdrawiam!
++++
Dj. Podoba się ;-)
Świetne!
mega perspektywa, cz-b., kontrast i świetna GO 👏👏👏 - jest SUPER dla mnie !!!
Pięknie podświetlone drzewa!
Bardzo dobre.
lux praca !!!
Dobra robota.
przynajmniej w ekrany się nie patrzą :) fajnie opowiada ten kadr 👏👏👏
Świetnie wykorzystana perspektywa. Mam wrażenie, jakbym stała w samym środku tej parady.
Piękny portret!
Ciekawa tonacja barwna, osobiście wolałbym postać z prawej strony lub więcej kadru z lewej. Wiem, że to nie zawsze się zdąży ze strzałem. Ogólnie dobra praca.
Piękne, naturalne , piękna rzeka ten Bug! I te chmurki tak fajnie zawisły.
bardzo nastrojowo
Miło mi .
Bdb
Dobry
Plusy
Niesamowite.
+++
Bdb.
Urokliwe miejsce.
+++
+++
Dziękuję za komentarze! @ annblue_photonature - bardzo mi miło, zgadłaś, zodiakalnie jestem skorpionem :)
+++
Ciekawe modelki Ci się trafiają @papa....:)
Podoba się.
Pięknie się prezentuje z nowym porożem.
od razu widać, że Twoje
Niesamowite są twoje zdjęcia. Ciężko oderwać wzrok.
@AlicjaEl - Czasem nie trzeba patrzeć w niebo, bo niebo mamy pod stopami.
Kosmos
Bardzo ładnie
Bardzo miłe zbiegi okoliczności ;-)
Fajne
Bdb
Meega!
Dziękuję
No tak..
dooobre
@maro dziękuję i pozdrawiam!
@fotomarko dziękuję i pozdrawiam!
+++
+++
++++
+++
+++
+++
Dj. Podoba się ;-)
Świetne!
mega perspektywa, cz-b., kontrast i świetna GO 👏👏👏 - jest SUPER dla mnie !!!
Pięknie podświetlone drzewa!
Bardzo dobre.
lux praca !!!
Dobra robota.
przynajmniej w ekrany się nie patrzą :) fajnie opowiada ten kadr 👏👏👏
Świetnie wykorzystana perspektywa. Mam wrażenie, jakbym stała w samym środku tej parady.
Piękny portret!
++++
++++
Ciekawa tonacja barwna, osobiście wolałbym postać z prawej strony lub więcej kadru z lewej. Wiem, że to nie zawsze się zdąży ze strzałem. Ogólnie dobra praca.
Piękne, naturalne , piękna rzeka ten Bug! I te chmurki tak fajnie zawisły.