Ostatnie komentarze


Otulone mgłą..

bardzo nastrojowo

2 tyg.
LDN 768

Miło mi .

2 tyg.
Do startu gotowa........

Bdb

2 tyg.
...

Dobry

2 tyg.
Selfie z przyjacielem

Plusy

2 tyg.
Byszewo

Niesamowite.

2 tyg.
#016

+++

2 tyg.
.

Bdb.

2 tyg.
Włoskie klimaty

Urokliwe miejsce.

2 tyg.
R 10

+++

2 tyg.
Miejskie Historie...

+++

2 tyg.
***

Dziękuję za komentarze! @ annblue_photonature - bardzo mi miło, zgadłaś, zodiakalnie jestem skorpionem :)

2 tyg.
-

+++

2 tyg.
co mnie powiesz  ?

Ciekawe modelki Ci się trafiają @papa....:)

2 tyg.
WARKOCZYKI

Podoba się.

2 tyg.
Rankiem na polanie

Pięknie się prezentuje z nowym porożem.

Dachowe Historie...

od razu widać, że Twoje

LDN 768

Niesamowite są twoje zdjęcia. Ciężko oderwać wzrok.

Lodowe konstelacje

@AlicjaEl - Czasem nie trzeba patrzeć w niebo, bo niebo mamy pod stopami.

Lodowe konstelacje

Kosmos

2 tyg.
Do startu gotowa........

Bardzo ładnie

2 tyg.
13-tego ;)

Bardzo miłe zbiegi okoliczności ;-)

2 tyg.

Fajne

2 tyg.
NA POBOCZU

Bdb

2 tyg.
V Parada Syrenki

Meega!

2 tyg.
Jesienny szczygieł

Dziękuję

2 tyg.
.... druga kolejka,

No tak..

2 tyg.
V Parada Syrenki

dooobre

2 tyg.
W słońcu i we mgle

@maro dziękuję i pozdrawiam!

Z mojego miejsca na ziemi

@fotomarko dziękuję i pozdrawiam!

"Eremita Silvae"

+++

2 tyg.
Taki tam zachodzący z Osadzkiego wierchu

+++

2 tyg.
Ponidzie

++++

2 tyg.
Bałtyk

+++

2 tyg.
Wiosenny poranek na Południowym Groniu

+++

2 tyg.
Pod Tatrami ...

+++

2 tyg.
Operator prostowarki , obudowy.   .

Dj. Podoba się ;-)

2 tyg.
Operator prostowarki , obudowy.   .

Świetne!

V Parada Syrenki

mega perspektywa, cz-b., kontrast i świetna GO 👏👏👏 - jest SUPER dla mnie !!!

2 tyg.
Na skraju lasu

Pięknie podświetlone drzewa!

#017

Bardzo dobre.

2 tyg.

lux praca !!!

2 tyg.
Miejskie Historie...

Dobra robota.

2 tyg.
ławeczka

przynajmniej w ekrany się nie patrzą :) fajnie opowiada ten kadr 👏👏👏

2 tyg.
V Parada Syrenki

Świetnie wykorzystana perspektywa. Mam wrażenie, jakbym stała w samym środku tej parady.

2 tyg.
Po drugiej stronie obiektywu

Piękny portret!

13-tego ;)

++++

2 tyg.

++++

2 tyg.
Miejskie Historie...

Ciekawa tonacja barwna, osobiście wolałbym postać z prawej strony lub więcej kadru z lewej. Wiem, że to nie zawsze się zdąży ze strzałem. Ogólnie dobra praca.

2 tyg.
Bug

Piękne, naturalne , piękna rzeka ten Bug! I te chmurki tak fajnie zawisły.