Ostatnie komentarze


Dzięki za oceny i komentarze !

12 mies.

Pięknie pokazana natura

12 mies.
KIEDYŚ BĘDĘ RIKSZARZEM

PE proszę :)

12 mies.
Duch

fajne

12 mies.
Punk's Start

bdb

12 mies.
Lublin - Kv Farze

bdb

12 mies.
*****

podoba się

12 mies.
Hoftoren

super

12 mies.
**

bdb

12 mies.
Meczet

Byłem z 2 miesiace temu.Fajnie opowiada przewodnik...

12 mies.
w starym kinie

dobry kadr

12 mies.
,,,

bdb

12 mies.
Drzwi do innej epoki

ładny detal

12 mies.
Berlin

świetne B&W; czy to zdjęcie pozowane?

12 mies.
Wiedeńczyk

bdb

12 mies.

Dobre :)

12 mies.
Wilga...

+++

12 mies.
Good Morning

ładnie

12 mies.
polskie drogi

Piekny klimat :)

12 mies.
.

Robia wrazenie w oparach mgieł :)

12 mies.
...

bdb

12 mies.
***

ciekawy kod kreskowy

12 mies.
Hoftoren

Extra dynamicznie :)

12 mies.
**

O to Polska wlaśnie....

12 mies.
w zaciszu czytelni

dobre

12 mies.
W POGONI ZA KLIENTEM

dobre

12 mies.
Kamieniec o poranku

+++

12 mies.
***

.... fajne

12 mies.
...

+++++

12 mies.
Wzgórze Waldensów

BDB

12 mies.
wyka ptasia

DOBRE

12 mies.

BDB

12 mies.
1

BDB

12 mies.
w starym kinie

+++

12 mies.
**

BDB - pełne sugestii

12 mies.
Madryt

BDB

12 mies.
Hoftoren

BDB

12 mies.
*****

+++

12 mies.
Ołowiany wschód

DOBRE

12 mies.
Lublin - Kv Farze

+++++

12 mies.
Punk's Start

.... daje czadu

12 mies.
Przełęcz Lachulunga

.... na PE robi robotę. Dobre

12 mies.
Srebro natury w blasku zachodzącego słońca

Dziękuję

12 mies.
1751996883773

Nawet trafiła się w tym miejscu podwójna tęcza...pozdrawiam.

12 mies.
Wieczór panieński

różowo... ;)

12 mies.
bez tytułu

+++!

12 mies.
Opowieści z dna

+++

12 mies.
Poczekalnia

wiele teraz takich miejsc...

12 mies.
The Lost Morning

gratuluję...! zasłużone

12 mies.
Lublin okiem szczupaka LUBlina

bdb!

12 mies.