Ostatnie komentarze


KIEDYŚ BĘDĘ RIKSZARZEM

Bardzo fajna seria...Bardzo misie :)

12 mies.
Jelonek rogacz

Znakomite foto

12 mies.
Duch

Za a_Pole

12 mies.
.

Bardzo fajna praca...Bardzo misie :)

12 mies.

Ładne bardzo

12 mies.
Hoftoren

bdb pokazane...

12 mies.
Pani od motoru

Czyli jest komplecik :)))

12 mies.
Madryt

+++!

12 mies.
Meczet

Dobre

12 mies.

czasem lubię takie "bezludne" ;) dzięki

12 mies.
Pod niebem płonącym

Ładne

12 mies.
nosił wilk... ;)

Koncertowo....czyli wg mnie perfekcyjnie!

12 mies.
Kawaler do wzięcia :)

za BDO ;)

12 mies.

Podoba się....acz ludzia mi tu brakuje ;D

12 mies.
Punk's Start

Fajowe

12 mies.
Lublin - Kv Farze

Bdb

12 mies.
Ołowiany wschód

Ładne bardzo

12 mies.
*

He he fajnie "złapana " ;D

12 mies.
**

....się toczą....Podoba się bardzo :)

12 mies.
*****

Podoba się bardzo

12 mies.
na ulicy

Focić każdy może :)))

12 mies.
49/47

Podoba się

12 mies.
PKiN

Fajne

12 mies.
**

podobnie jak Piotr... ;)

12 mies.
w starym kinie

ciekawe miejsce..., +++

12 mies.
s.

zastanowiłbym się nad kwadratem - prawa strona mz nic nie wnosi...

12 mies.
1

fajnie jest...

12 mies.

za Piotrem

12 mies.
mlecz kolczasty

tyż lubię... ;)

12 mies.
stanica wodna

koło w dobrym miejscu...

12 mies.
,,,

misie również podoba...

12 mies.
Drzwi do innej epoki

za marpie...

12 mies.
Berlin

bdb

12 mies.

Dobre, lubię maki.

12 mies.
Przełęcz Lachulunga

Dobre ( próbowałeś odszumić ?)

12 mies.
.

łojciec Ryzyk ;)

12 mies.
chwila uniesienia

fajne

12 mies.
1751996883773

Też fajne

12 mies.
Yellowstone N P

Podoba się

12 mies.
1751885062489

Pięknie

12 mies.
Patyczek

Zaiste ważny w tym zdjęciu.

12 mies.
Wielki Kanion .USA

Dobre

12 mies.
1751637358187

Fajny kadr.

12 mies.
1751560734349

Fajne ujęcie.

12 mies.
Wilga...

Ładny ptaszek

12 mies.
Wiedeńczyk

+++

12 mies.
wyka ptasia

bardzo ładnie

12 mies.
Wilga...

+++!

12 mies.
chwila uniesienia

Ładnie uczesane

12 mies.
Good Morning

za Adamem... ;)

12 mies.