Ostatnie komentarze


Sosna z Sokolicy

Dobre

12 mies.
Kaskada

Ładna kompozycja

12 mies.
...

Bdb

12 mies.
Wieczór panieński

super w kolorze

12 mies.

Bardzo Ładnie

12 mies.
Kaskada

widziałam w kolorze, było pięknie

12 mies.
Parkowe obrazki

Ładne kolory

12 mies.
...

ładne miejsce

12 mies.
Brak tytułu

Dobre

12 mies.

filmowy kadr

12 mies.
s.

Dziękuję

12 mies.
m.

Dziękuję

12 mies.
m.

Dziękuję

12 mies.
wyka ptasia

Dziękuję

12 mies.
mlecz kolczasty

Dziękuję

12 mies.
The Lost Morning

+++

12 mies.

Dzięki serdeczne :)

12 mies.
Nina i Tornado

Dzięki , wrzucę podobny kadr w B&W

12 mies.

bdb

12 mies.
...

+++, ten budynek też ciekawie (obiecująco) wygląda...

12 mies.
Kaskada

podoba się...

12 mies.
Sosna z Sokolicy

+++

12 mies.
Młoda Pliszka Siwa

ładnie pokazana

12 mies.
Nina i Tornado

dobre..., ciekaw jestem tego w B&W

12 mies.
chwila uniesienia

efektownie...!

12 mies.
KIEDYŚ BĘDĘ RIKSZARZEM

bdb!

12 mies.
Jelonek rogacz

bdb

12 mies.
Duch

+++

12 mies.
.

dobre

12 mies.

ładne...

12 mies.
Oczy Allaha

fajne...

12 mies.
Kaskada

dobre ujęcie

12 mies.
Sosna z Sokolicy

ładnie pokazana

12 mies.
Młoda Pliszka Siwa

+++

12 mies.
chwila uniesienia

bdb

12 mies.
KIEDYŚ BĘDĘ RIKSZARZEM

+++

12 mies.
Punk's Start

czy oby pasa startowego starczyło...? ;) świetne

12 mies.
Jelonek rogacz

+++

12 mies.
.

fajne kontrasty

12 mies.
Lublin - Kv Farze

bdb!

12 mies.
*

za marpie ;))

12 mies.
**

fajne

12 mies.
*****

groźne niebo...!

12 mies.
...

Pięknie Wam dziękuję :)

12 mies.
Kaskada

Fajne

12 mies.
Sosna z Sokolicy

Podoba się

12 mies.
na ulicy

dobre je!

12 mies.
chwila uniesienia

Idealnie synchronizowane

12 mies.
Ocean chmur.

Pomysł fajny....brudki troszkę przeszkadzają ;)

12 mies.
49/47

oby tory były równe...

12 mies.