Ostatnie komentarze


Po-widoki

Dobre

11 mies.
Nibylandia

Ciekawe

11 mies.
...

Fajne

11 mies.
Spacer

dziękuję za odwiedziny

11 mies.
_DSC0716

Ciekawy, subtelny kadr.

11 mies.
Głową muru nie przebijesz...

Kolory i kadr robią klimat.

11 mies.
Nibylandia

Rzeczywistość innego wymiaru, dobre są te podwójne ekspozycje.

11 mies.
...

Świetny efekt z paskami cienia.

11 mies.
Street

Letnia przygoda z gitarą.

11 mies.
...letnie spacery po warszawskie

Dynamika, wyrazistość.

11 mies.
żubry dwa ;)

Malowniczo przystrojone.

11 mies.
...letnie spacery po warszawskie

Dobre

11 mies.
Polna kapliczka

Podoba się

11 mies.
...letnie spacery po warszawskie

Dobre bardzo!

11 mies.
.

jest git bez ramki 👍

11 mies.
Głową muru nie przebijesz...

A jednak...

City

efektowne

11 mies.
żubry dwa ;)

+++

11 mies.
.

Przepraszam Piotrze, coś z ramką kombinowałem ale ostatecznie zostało bez. Piotr-M napisał: ,,Bdb kadr, konicznie na PE, B&W, odbicia +++" z czego się c...

11 mies.
Kosmiczne Struktury

Nurony...

11 mies.
1754769961727

+++

11 mies.
.

ładnie !!!

11 mies.
żubry dwa ;)

Bdb +++

11 mies.
Street

fajna rodzinka, bardzo dobry kadr, kontrast +++

11 mies.
Promyk nadziei

podoba się, lubię takie !!!

11 mies.
Głową muru nie przebijesz...

bardzo dobre, jak polaroid, tonacja, kadr +++

11 mies.
Kosmiczne Struktury

niesamowite, 👍

11 mies.
O poranku nad Wisłą

ale klimat, świetna fota !!!

11 mies.

podoba się

11 mies.
Rusinowa polana

piękna pocztówka !!!

11 mies.
M

bardzo +++

11 mies.

pamiętam takie konewki z dzieciństwa - ze sklepu metalowego :), dziadkowie na wsi podlewali takimi ogródek - ja zresztą też !!! Fajna fota !!!

11 mies.
Rodzinne

za Przemkiem

11 mies.
wieczorne rozmowy

podoba się !!!

11 mies.
pod mostem westchnień

dobry kadr !!!

11 mies.
Nibylandia

też za rezon !!!

11 mies.
...

bardzo mi się podoba, lubię takie kadry !!!

11 mies.
szczęściarz

znakomita cała foto opowieść !!!

11 mies.
podjęcie

to też Bdb +++

11 mies.
Na ratunek

świetnie pokazane !!!

11 mies.
Łakocie

dobra kompozycja !!!

11 mies.
Lublin - ul. Dolna Panny Marii

cóż, czasy świetności dawno tu minęły

11 mies.
.

+++

11 mies.
.

+++

11 mies.
Orzesznica

:)

11 mies.
Blossoms

za rezon 👍

11 mies.
dymówki

tak czy siak wygląda to dobrze

11 mies.
Lublin - ul. Jezuicka

Bdb, kadr, światło +++

11 mies.
**

świetne foto !!!

11 mies.
*

podoba się !!!

11 mies.