Bdb :)
Ładnie :)
Podoba się bardzo :)
Podoba się :)
Lubię :)
Dziękuję pięknie za wszystkie komentarze:)...za jakiś czas powinienem mieć jeszcze analogowe kadry z tego miejsca ;)
pięknie
bdb
+++
super
:))
świetne
dobre
ładny kadr, ale zbyt odszumione te łanie:)
podoba się
fajny układ:)
klimatyczny kontur :)
Brak rolki papieru toaletowego. Kosz.
Bardzo łądny wieloplanowy kadr :)
Fajne uchwycone. Też tam byłem. Jak Polacy biegali po lesie z drewnianymi dzidami w Gruzji budowano takie świątynie. Jak historia niesprawiedliwie potraktowała ...
Gratuluje ZD :)
Dobry minimal :)
Świetnie z lustrem :)
Dziękuję za wyróżnienie :) Wszystkim Państwu dziękuję za komentarze :)
Rocho@ BigLebowski@ słuszna uwaga. Jakoś kwadraty ostatnio mi nie leżą ale z pewnością zdjęcie zyskałoby zupełnie inny wymiar... Dzięki
Urocze
Uliczny jam, fajne
Fajneee. Jesteś w Wawie jeszcze?
Ładnie uchwycona scenka, kompozycyjnie i tonalnie.
Dobry kadr
Mieszkałem przez parę tygodni 300 m. od tego kościoła w dzielnicy Avlabari zamieszkanej głównie przez Ormian. Super okolica. Fajny fot.
Dzięki za zainteresowanie, pozdrawiam
@Paweł Batycki...czekałem na taki komentarz:)
Udane łowy.
Dobre
Bdb
Ciekawa całość
Bdb :)
Ładnie :)
Podoba się bardzo :)
Podoba się :)
Lubię :)
Dziękuję pięknie za wszystkie komentarze:)...za jakiś czas powinienem mieć jeszcze analogowe kadry z tego miejsca ;)
pięknie
bdb
+++
super
:))
+++
świetne
+++
bdb
bdb
dobre
ładny kadr, ale zbyt odszumione te łanie:)
+++
+++
podoba się
fajny układ:)
klimatyczny kontur :)
Brak rolki papieru toaletowego. Kosz.
bdb
bdb
Bardzo łądny wieloplanowy kadr :)
Fajne uchwycone. Też tam byłem. Jak Polacy biegali po lesie z drewnianymi dzidami w Gruzji budowano takie świątynie. Jak historia niesprawiedliwie potraktowała ...
Gratuluje ZD :)
Dobry minimal :)
Świetnie z lustrem :)
Dziękuję za wyróżnienie :) Wszystkim Państwu dziękuję za komentarze :)
Rocho@ BigLebowski@ słuszna uwaga. Jakoś kwadraty ostatnio mi nie leżą ale z pewnością zdjęcie zyskałoby zupełnie inny wymiar... Dzięki
Urocze
Uliczny jam, fajne
Fajneee. Jesteś w Wawie jeszcze?
Ładnie uchwycona scenka, kompozycyjnie i tonalnie.
Dobry kadr
Mieszkałem przez parę tygodni 300 m. od tego kościoła w dzielnicy Avlabari zamieszkanej głównie przez Ormian. Super okolica. Fajny fot.
Dzięki za zainteresowanie, pozdrawiam
@Paweł Batycki...czekałem na taki komentarz:)
Udane łowy.
Dobre
Bdb
Dobre
Dobre
dobre
Ciekawa całość
+++
+++