Ostatnie komentarze


The Award for Effort

Dobre foto

11 mies.
www

Podoba się

11 mies.
ORLIK

Bardzo dobre

11 mies.
nocą

Dobre

11 mies.
zielono mi :)

Dobre

11 mies.
Afrykańskie opowieści -  na Sawannie

Ciekawe miejsce. Ciekawe foto.

11 mies.

Dobre

11 mies.
.

Dobre

11 mies.
Kopki

Dobre

11 mies.
Lauterbrunnen zza wodospadu

Podoba się.

11 mies.
truecolors

Dobrze pokazana historia. Podoba się.

11 mies.
Łomnica w chmurach

ładnie i tajemniczo we mgle :)

11 mies.
wspólnie

I minimalistycznie :)

11 mies.
...letnie spacery po warszawskie

MZ ciekawa podwójna ekspozycja :)

11 mies.
SAMOTNOŚĆ DŁUGODYSTANSOWCA

Kupiłem kiedyś w kiosku książkę o wyżej wymienionym tytule i przeczytałm przed powrotem do domu. Dobre foto.

11 mies.
ROZWAŻNA I ROMANTYCZNY

Na upały każdy dobry sposób oby skuteczny :)

11 mies.
SAMOTNOŚĆ DŁUGODYSTANSOWCA

Dobry kadr :)

11 mies.
Islandzki pejzaż

Piekny kadr malowany swiatłem :)

11 mies.
...

Tajemniczo :)

11 mies.
1754593737237

Można tylko pozazdrścić. Fajne miejsce i fajne foto.

11 mies.
RSA

Stare i nowa religia. Dobre foto.

11 mies.
...

Kojarzy się z jakimś UFO. Podoba się.

11 mies.
W

Ładna kompozycja

11 mies.
Surrealistyczne majaki

Dobrze wyszło

11 mies.
Kuropatwa

W ładnej, naturalnej ramce

11 mies.
...

Dziękuję pięknie :)

11 mies.
w

Fajne :)

11 mies.
Lublin - Brama Trynitarska

I mi także :)

11 mies.

Podoba się :)

11 mies.
www

Ładny bokeh

11 mies.
Salar de Gorbea

Pięknie :)

11 mies.
W zbożu

Ładnie :)

11 mies.
Na Mariackiej jak zwykle, żywej duszy brak

Super :)

11 mies.
W

Lubię :)

11 mies.
Surrealistyczne majaki

Fajne bardzo :)

11 mies.

Fajne :)

11 mies.

Dobre.Fajny pomysł

11 mies.
...

Bardzo misie :)

11 mies.
o zachodzie

Podoba się :)

11 mies.
...letnie spacery po warszawskie

Za Markus :)

11 mies.
wspólnie

Dobre :)

11 mies.
...letnie spacery po warszawskie

Fajne :)

11 mies.
ROZWAŻNA I ROMANTYCZNY

Dobre :D

11 mies.
Tatry

Bdb :)

11 mies.
The Award for Effort

Pięknie :)

11 mies.
www

Lubię bardzo :)

11 mies.
Afrykańskie opowieści -  na Sawannie

Fajne bardzo :)

11 mies.

Świetne foto !

11 mies.
.

Za Ewa J :)

11 mies.
Lauterbrunnen zza wodospadu

Podoba się :)

11 mies.