Ostatnie komentarze


Odlotowo

Można by mnożyć teorie,dzięki:)

Gniezno

Elegancko

W lesie

Mega

Zachód Słońca

Ładne to

Koniczyna krwistoczerwona pod Tatrami

zdjęcie jest tak świeże,że prawie czuć powietrze górskie,a tak poważnie to ładnie,ciekawe zestawienie delikatnych tulipanów z twardymi skałami

1 mies.
"Ptaki"

Dzięki:)

"Ptaki"

świetne...

1 mies.
Żużlowy światłocień

bdb!

1 mies.
_DSF1136

+++

1 mies.
był, zniknął...

memento mori

1 mies.
pan tulipan

bdb

1 mies.
Złoty poranek

++++

1 mies.
dzwoniec

++++

1 mies.
zachód

++++

1 mies.
Buchalteria

fajne

1 mies.
Lustereczko powiedz przecie...

++++

1 mies.
studnia?

bdb

1 mies.
Mgławcia NGC 7380

bdb w kosmicznej skali... ;)

1 mies.
Zachód Słońca

bdb

1 mies.
Młodziutka kaczka Krzyżówka

+++++

1 mies.
Buchalteria

bdb

1 mies.
KULMHOF

bdb to jest!

1 mies.
Rozmowa w cieniu

znaczy jakieś ciemne interesy... ;)

1 mies.
Rysunek cieni

+++!

1 mies.
Łódki

bdb!

1 mies.
WIEJSKI CMENTARZ

za BDO

1 mies.
Miasto

nie będę oryginalny... odbicia!

1 mies.
PORANEK

przyjemne...

1 mies.
Wulkan Inchauasi

jak tuż poniżej (co więcej można napisać?)

1 mies.
...

bdb!

1 mies.
Zachód Słońca

bardzo na +

1 mies.
Energetycznie

+++!

1 mies.
Zrelaksowany przechodzień

grunt to być na luzie... ;)

1 mies.
Zorza

przecudne... super!

1 mies.
Majowe pola

za Ewą

1 mies.
raz autem, raz piechotą

+++

1 mies.
ewidentnie po obiedzie

"ości" zostały... ;)

1 mies.
Krople

+++

1 mies.
Krajobraz nad jeziorem

młoda jeszcze... ;)

1 mies.
A w sercu ciągle... Słońce

pozytywne... :))

1 mies.
W DRODZE

dobre

1 mies.
Mont Saint-Michel

Piękny obiekt, piękne zdjęcie.

1 mies.
...

Piękny minimalizm.Gratuluję ZD :)

1 mies.
Złoty poranek

to lubię

1 mies.
LU

człek na swoim miejscu

1 mies.
mundialove

bdb

1 mies.
SEATLLE

+++!

1 mies.
****

bdb!

1 mies.
Lublin - ul. Noworybna

Super!

1 mies.
raniuszek

bardzo...

1 mies.