fajne
++++
bdb
bdb w kosmicznej skali... ;)
+++++
bdb to jest!
znaczy jakieś ciemne interesy... ;)
+++!
bdb!
za BDO
nie będę oryginalny... odbicia!
przyjemne...
jak tuż poniżej (co więcej można napisać?)
bardzo na +
grunt to być na luzie... ;)
przecudne... super!
za Ewą
+++
"ości" zostały... ;)
młoda jeszcze... ;)
pozytywne... :))
dobre
Piękny obiekt, piękne zdjęcie.
Piękny minimalizm.Gratuluję ZD :)
to lubię
człek na swoim miejscu
Super!
bardzo...
podoba...
efektowne cienie...
ciekawie jest bardzo...
na żywo musi być wow!najwyższa w Europie amplituda pływów – 15,9 m
i weź ty się pająku w tym połap... ;)
dla mnie super!
świetna praca,gratuluję ZD:)
~jasmin może tak...czujące z odrobiną smutku
Zapraszam na pełny ekran, pozdrawiam odwiedzających.
Wspaniały ten Twój Lublin
Ekstra
fajne
++++
bdb
bdb w kosmicznej skali... ;)
bdb
+++++
bdb
bdb to jest!
znaczy jakieś ciemne interesy... ;)
+++!
bdb!
za BDO
nie będę oryginalny... odbicia!
przyjemne...
jak tuż poniżej (co więcej można napisać?)
bdb!
bardzo na +
+++!
grunt to być na luzie... ;)
przecudne... super!
za Ewą
+++
"ości" zostały... ;)
+++
młoda jeszcze... ;)
pozytywne... :))
dobre
Piękny obiekt, piękne zdjęcie.
Piękny minimalizm.Gratuluję ZD :)
to lubię
człek na swoim miejscu
bdb
+++!
bdb!
Super!
bardzo...
podoba...
efektowne cienie...
+++!
ciekawie jest bardzo...
+++!
na żywo musi być wow!najwyższa w Europie amplituda pływów – 15,9 m
podoba...
i weź ty się pająku w tym połap... ;)
dla mnie super!
świetna praca,gratuluję ZD:)
~jasmin może tak...czujące z odrobiną smutku
Zapraszam na pełny ekran, pozdrawiam odwiedzających.
Wspaniały ten Twój Lublin
Ekstra