Ostatnie komentarze


Po prostu Dobrzy Ludzie

Masz rację! Dzięki Tobie, odgrzebałem, że wiele lat temu założyłem tu darmowe konto :-). Muszę poprosić admina, żeby je usunął.

Observers

Poznań był i jest kreatywny

1 mies.
Wschody i zachody

Wow...

1 mies.
czarny zakątek

Czyli Madera...

1 mies.
a na koniec dnia...

dzięki...

1 mies.
Pedro

w Meksyku ludzie czasami mają przenikliwy wzrok...

1 mies.
portret z Debre Damo

też nie wlazłem...

1 mies.
Krótkie lotnisko

lotnisko jest na Maderze zatem to odmiana maderskie.

1 mies.
Liść

niczym Kasia Figura w 'Kingsajz", takie głosy też miałem :)

Nauka chodzenia po schodach

bdb. z przekazem

1 mies.
będzie potęga

Takie poranki to ja rozumiem. :) Świetne!

1 mies.
LU

Coś co lubię. Bdb.

Observers

Bdb.

KUMPLE

Świetna fotografia. Przywołuje wspomnienia z lat dawno minionych.

"garażówka na Różycu"

dzięki :)

1 mies.
"garażówka na Różycu"

:) !

1 mies.
"garażówka na Różycu"

bdd :)

1 mies.
"garażówka na Różycu"

:):):)

1 mies.
at ease

ładne, delikatne

1 mies.
ŚCIŚNIĘTY

bdb

1 mies.
...

+++

1 mies.
Kontrasty

dobre zestawienie

1 mies.
Odpoczynek

+++

1 mies.
kowbojka

fajny moment złapany

1 mies.
Sparks Street Późnym Popołudniem

bdb wykorzystanie cieni

1 mies.

no nie wiem gdzie mam patrzeć ;)

1 mies.
Ostatnia droga konika polnego

bdb

1 mies.
relax

+++

1 mies.
pingwin chyba...

;))

1 mies.
Liść

niemal erotyczne

1 mies.
Łódź

+++

1 mies.
...

dobre

1 mies.
Marzyciel

+++

1 mies.
Miłosna aria

+++

1 mies.
 Klify Moheru

ładnie

1 mies.
po szarym dniu

dobre

1 mies.
...

pięknie delikatne

1 mies.
hop

dobry moment

1 mies.
martwa natura z suszoną jarzębiną

pięknie

1 mies.
Białej mewy krzyk...

ładnie

1 mies.
W cieniu drzew. W chłodzie fontanny

dinamiczno-statycznie, fajny kadr i bw

1 mies.
WCHODZICIE W DRUGIEJ POŁOWIE

kumple z podwórka :)

1 mies.
TAK DŁUGO JAK TO TYLKO MOŻLIWE

podoba mi się to powtórzenie liczby 2

1 mies.
Bez celu...

mgła i kadr fajny, brakuje elementu ludzkiego/mechanicznego

1 mies.
Głodomory

głodomory ;)

1 mies.
Mała konstelacja

fraktalnie, dobre

1 mies.
Rybitwa czarna

bdb

1 mies.
...

kontrasty życiowe

1 mies.
gdy zapada zmierzch...

słodziaki. Super światło

1 mies.
portret z Debre Damo

ja bym tam nie wszedł...

1 mies.