mgła i kadr fajny, brakuje elementu ludzkiego/mechanicznego
głodomory ;)
fraktalnie, dobre
bdb
kontrasty życiowe
słodziaki. Super światło
ja bym tam nie wszedł...
radosny portret
ponure, dobre
fajnie wypatrzyłeś
bdb+
ładniutki
kolor ciekawszy (msz)
bo zupa była za słona ;)
to jest ok :)
malarsko
trochę jak Stworzenie Adama Michała Anioła
Super !
ładna cała seria
+++
fajny kadr
i ponownie fajna studnia
fajne skojarzenie
dobra fota
dobre
ciekawe
chyba wypłata była za mała:)
bardzo:)
ładnie jest,światło bardzo subtelne
Bee: trafione, zatopione
Piękny kadr!
Czyli słynne maderańskie lotnisko
Pafos?
Piękny portret i historia. Myślę, a nawet wiem ,że u nas też znalazłoby się wiele takich osób ,niby rodzina,a zostali samotni.
@zbuj Tak jeszcze mi się przypomniało. Jeśli jeszcze ktoś ma wątpliwości tutaj film z tamtego poranka: https://www.youtube.com/watch?v=n4Mj9_D_fw0
To jedno z niewielu zdjęć b&w , które mi się naprawdę podoba.
Piękny widoczek i fotka. Taka naturalność, którą bardzo lubię.
BDB
Nie dość że kurki zaprzyjaźnione to jeszcze takie widoczki:)))
Ano:)))
Plusy
Prawie jak godło.
Pojechałem teraz do zaprzyjaźnionych kur po jaja ...i oto z auta widok.....
Cacuszko...
smutne te oczy,bdb foto
Gratulacje!!!
PE proszę
mgła i kadr fajny, brakuje elementu ludzkiego/mechanicznego
głodomory ;)
fraktalnie, dobre
bdb
kontrasty życiowe
słodziaki. Super światło
ja bym tam nie wszedł...
radosny portret
ponure, dobre
fajnie wypatrzyłeś
bdb+
ładniutki
kolor ciekawszy (msz)
bo zupa była za słona ;)
to jest ok :)
malarsko
trochę jak Stworzenie Adama Michała Anioła
Super !
ładna cała seria
+++
fajny kadr
bdb
i ponownie fajna studnia
fajne skojarzenie
dobra fota
dobre
ciekawe
dobre
chyba wypłata była za mała:)
bardzo:)
+++
ładnie jest,światło bardzo subtelne
Bee: trafione, zatopione
Piękny kadr!
Czyli słynne maderańskie lotnisko
Pafos?
Piękny portret i historia. Myślę, a nawet wiem ,że u nas też znalazłoby się wiele takich osób ,niby rodzina,a zostali samotni.
@zbuj Tak jeszcze mi się przypomniało. Jeśli jeszcze ktoś ma wątpliwości tutaj film z tamtego poranka: https://www.youtube.com/watch?v=n4Mj9_D_fw0
To jedno z niewielu zdjęć b&w , które mi się naprawdę podoba.
Piękny widoczek i fotka. Taka naturalność, którą bardzo lubię.
BDB
Nie dość że kurki zaprzyjaźnione to jeszcze takie widoczki:)))
Ano:)))
Plusy
Prawie jak godło.
Pojechałem teraz do zaprzyjaźnionych kur po jaja ...i oto z auta widok.....
Cacuszko...
smutne te oczy,bdb foto
Gratulacje!!!
PE proszę