Ostatnie komentarze


Bez celu...

mgła i kadr fajny, brakuje elementu ludzkiego/mechanicznego

1 mies.
Głodomory

głodomory ;)

1 mies.
Mała konstelacja

fraktalnie, dobre

1 mies.
Rybitwa czarna

bdb

1 mies.
...

kontrasty życiowe

1 mies.
gdy zapada zmierzch...

słodziaki. Super światło

1 mies.
portret z Debre Damo

ja bym tam nie wszedł...

1 mies.
loczek

radosny portret

1 mies.
Some Mornings...

ponure, dobre

1 mies.
Spóźniony :)

fajnie wypatrzyłeś

1 mies.
Joggers

bdb+

1 mies.
Śpiewać każdy może

ładniutki

1 mies.
Wiatraki w kolorze

kolor ciekawszy (msz)

1 mies.
Odlotowo

bo zupa była za słona ;)

1 mies.
Lis polarny 3

to jest ok :)

1 mies.
...

malarsko

1 mies.
Stany przyciągania...

trochę jak Stworzenie Adama Michała Anioła

1 mies.
...

Super !

1 mies.
Bałtyckie Klimaty

ładna cała seria

1 mies.
Pedro

+++

1 mies.

fajny kadr

1 mies.
Więzienny korytarz

bdb

1 mies.
The Original

i ponownie fajna studnia

1 mies.
Kapelusz

fajne skojarzenie

1 mies.
a na koniec dnia...

dobra fota

1 mies.
Nauka chodzenia po schodach

dobre

1 mies.
Observers

ciekawe

1 mies.
KUMPLE

dobre

1 mies.
Odlotowo

chyba wypłata była za mała:)

1 mies.
INSTEAD

bardzo:)

1 mies.
Na makowej planecie

+++

1 mies.
Misternie stworzona flora

ładnie jest,światło bardzo subtelne

1 mies.
Krótkie lotnisko

Bee: trafione, zatopione

wyspa,drzewo..

Piękny kadr!

Krótkie lotnisko

Czyli słynne maderańskie lotnisko

1 mies.
Krótkie lotnisko

Pafos?

1 mies.
SKRAWKI WSPOMNIEŃ

Piękny portret i historia. Myślę, a nawet wiem ,że u nas też znalazłoby się wiele takich osób ,niby rodzina,a zostali samotni.

wyczekiwanie

@zbuj Tak jeszcze mi się przypomniało. Jeśli jeszcze ktoś ma wątpliwości tutaj film z tamtego poranka: https://www.youtube.com/watch?v=n4Mj9_D_fw0

adres przy Nowym Świecie

To jedno z niewielu zdjęć b&w , które mi się naprawdę podoba.

1770...moja Warmia majowa

Piękny widoczek i fotka. Taka naturalność, którą bardzo lubię.

szachy

BDB

1 mies.
1770...moja Warmia majowa

Nie dość że kurki zaprzyjaźnione to jeszcze takie widoczki:)))

Akrobatka

Ano:)))

KUMPLE

Plusy

1 mies.
Akrobatka

Prawie jak godło.

1 mies.
1770...moja Warmia majowa

Pojechałem teraz do zaprzyjaźnionych kur po jaja ...i oto z auta widok.....

1 mies.
1770...moja Warmia majowa

Cacuszko...

Oczy pełne jutra

smutne te oczy,bdb foto

1 mies.
...

Gratulacje!!!

SKRAWKI WSPOMNIEŃ

PE proszę

1 mies.