Gratulacje!
Dobre
Fajne
Fajne te drzewa
ziarenka mają swoją urodę
zaje....
Ciekawy ten ul.
Poleciane.
świetnie, świetliście ;)
jak Blueman
b d b
portrety "uśmiechniętych"oryginalnie,bardzo ciekawe PF,będę zgłębiał,bo jest co,pozrdawiam
lata 60te,kojarzy się z reklamą fajek albo coca-coli,lub też jakiegoś winka
pieknie, wyjątkowo i nastrojowo opowiadasz obrazem
Nie wiem czy bardziej czekam na Twoje kadry, czy na dopełnienie muzyczne. Znakomity, melancholijny klimat miejskiej improwizacji.
lubię takie "podwiadukty" ;)
klimat,emocje..to jest oddane bez zbliżenia,bdb
Dziękuję Wam za słowa. Za DNO również. Nie spodziewałam się.
że też mi uciekła taka praca..bdb
Bajka. Czasy są takie że nie można się nie zastanawiać czy to nie sprawka AI..
Takie obrazy unoszą.
Poezja majowa.
Dobre.
Znakomita fota. Godna wyróżnienia.
Świetne.
Nigdy się ten widok nie nudzi :)
Ciekawe.
Ulala.. Fantastyczne.
Cudnie :)
Trolejbus nie przyjechał to można posiedzieć w parku.
Dobrze wypatrzone
Piękne miejsce
Piękny zachódsłońca. Piękne Podlasie.
Chłopaki kochają te ciuchy z trzema paskami. Dobre foto.
Fajne.
Podoba się
Bdb
Świetne
Smutna bardzo historia. Czuć to w jego oczach.
Super! Dla nieznających Tatr zdjęcie jak z antypodów
B. ciekawe
Piękne spotkanie udokumentowane fajnym zdjęciem.
BDB
Podoba się.
Gratulacje!
Dobre
Dobre
Fajne
Dobre
Dobre
Fajne te drzewa
Fajne
ziarenka mają swoją urodę
zaje....
Ciekawy ten ul.
Poleciane.
świetnie, świetliście ;)
jak Blueman
b d b
portrety "uśmiechniętych"oryginalnie,bardzo ciekawe PF,będę zgłębiał,bo jest co,pozrdawiam
lata 60te,kojarzy się z reklamą fajek albo coca-coli,lub też jakiegoś winka
pieknie, wyjątkowo i nastrojowo opowiadasz obrazem
Nie wiem czy bardziej czekam na Twoje kadry, czy na dopełnienie muzyczne. Znakomity, melancholijny klimat miejskiej improwizacji.
lubię takie "podwiadukty" ;)
klimat,emocje..to jest oddane bez zbliżenia,bdb
Dziękuję Wam za słowa. Za DNO również. Nie spodziewałam się.
że też mi uciekła taka praca..bdb
Bajka. Czasy są takie że nie można się nie zastanawiać czy to nie sprawka AI..
Takie obrazy unoszą.
Poezja majowa.
Dobre.
Znakomita fota. Godna wyróżnienia.
Świetne.
Nigdy się ten widok nie nudzi :)
Ciekawe.
Ulala.. Fantastyczne.
Cudnie :)
Trolejbus nie przyjechał to można posiedzieć w parku.
Dobrze wypatrzone
Dobre
Piękne miejsce
Dobre
Piękny zachódsłońca. Piękne Podlasie.
Chłopaki kochają te ciuchy z trzema paskami. Dobre foto.
Fajne.
Podoba się
Bdb
Świetne
Smutna bardzo historia. Czuć to w jego oczach.
Super! Dla nieznających Tatr zdjęcie jak z antypodów
B. ciekawe
Piękne spotkanie udokumentowane fajnym zdjęciem.
BDB
Podoba się.