Dobre
piękny kadr
Fajne
Spojrzenie zza krzków. Ciekawe poszukiwania kadrów. Dobre
Podoba się.
Piękne. Nic dodać, nic ująć!
Uwielbiam oglądać Tour d'France kiedy z helikoptera pokazują piękne zabytki, które mija wyścig po drodze.
Czuje już, ż będzie draka.
Fajna ta studnia
Fajne miejce.
Piękny widok
Ładne kaczątko.
Bardzo ciekawe zestawienie.
Spacer nikomu nie zaszkodzi.
Piękny krajobraz
Znajome twarze. Dobre foto
lubię takie klimaty
W drodze do wodopoju
masakracja...mina pana po prawej mocno dopełnia całość obrazu,BARDZO DOBRE!
portret?
bardzo ładne
bdb
plusiki,kwadrat i centralny kadr może?sam nie wiem,fotka fajna
konspira na całego:)
+++
Na tym zdjęciu jest to co lubię. Ciekawy obiekt, ostrość, kolory i głębia ostrości. Bardzo ładne:)
Dziękuję. Pozdrawiam:)
Bardzo dobre
Piękna ta koniczyna, a z tym widokiem to już poezja
W prostocie siła. Lubię takie boczne swiatło. Modelka zacna,piękny portret.
Jak szaleć to szaleć. Obciąłbym jeszcze pół tego nieba:)
Można by mnożyć teorie,dzięki:)
Elegancko
Mega
Ładne to
zdjęcie jest tak świeże,że prawie czuć powietrze górskie,a tak poważnie to ładnie,ciekawe zestawienie delikatnych tulipanów z twardymi skałami
Dzięki:)
świetne...
bdb!
memento mori
++++
Dobre
Dobre
piękny kadr
Fajne
Dobre
Spojrzenie zza krzków. Ciekawe poszukiwania kadrów. Dobre
Podoba się.
Piękne. Nic dodać, nic ująć!
Uwielbiam oglądać Tour d'France kiedy z helikoptera pokazują piękne zabytki, które mija wyścig po drodze.
Dobre
Czuje już, ż będzie draka.
Fajna ta studnia
Fajne miejce.
Piękny widok
Ładne kaczątko.
Dobre
Bardzo ciekawe zestawienie.
Spacer nikomu nie zaszkodzi.
Piękny krajobraz
Znajome twarze. Dobre foto
lubię takie klimaty
W drodze do wodopoju
masakracja...mina pana po prawej mocno dopełnia całość obrazu,BARDZO DOBRE!
portret?
bardzo ładne
bdb
bdb
plusiki,kwadrat i centralny kadr może?sam nie wiem,fotka fajna
konspira na całego:)
+++
Na tym zdjęciu jest to co lubię. Ciekawy obiekt, ostrość, kolory i głębia ostrości. Bardzo ładne:)
Dziękuję. Pozdrawiam:)
Bardzo dobre
Piękna ta koniczyna, a z tym widokiem to już poezja
W prostocie siła. Lubię takie boczne swiatło. Modelka zacna,piękny portret.
Jak szaleć to szaleć. Obciąłbym jeszcze pół tego nieba:)
Można by mnożyć teorie,dzięki:)
Elegancko
Mega
Ładne to
zdjęcie jest tak świeże,że prawie czuć powietrze górskie,a tak poważnie to ładnie,ciekawe zestawienie delikatnych tulipanów z twardymi skałami
Dzięki:)
świetne...
bdb!
+++
memento mori
bdb
++++
++++
++++