Ostatnie komentarze


Kurka na włościach 😉

piękny portret tej "kurki" 👏

4 tyg.
Wołosaty

pięknie uwieczniony !!!

4 tyg.
LU

👏👍👌

4 tyg.
Szpaczkowe historie

😁 - wracaj, - nie wrócę , już cię nie kocham... 😂, świetne jest !!!

4 tyg.
Matragona

malarsko i pięknie 👏👏👏

4 tyg.
PARA

..."Pośród ogrodu siedzi ta królewska para" - koniecznie PE, świetna opowieść 👏👍👌

4 tyg.
Napf.

wyśmienite - dla mnie SUPER !!!

4 tyg.
...

jak niżej ...I tonacja bardzo na plus 👏👏👏

4 tyg.
...

kolejny dobry nocny !!!

4 tyg.
Czwarta studnia....

porządny street !!!

4 tyg.

też mnie zatrzymał ten kadr, koniecznie PE, +++

4 tyg.
W szarościach

też lubię +++

4 tyg.
Lublin - wiosenne porządki na CSK

solidny bdb kadr !!!

4 tyg.
Strażnik na szuwarach

fryz na Rutkowskiego

4 tyg.
śledztwo w toku

Dziękuję.

4 tyg.
Polami... po miedzach...

Ładnie skomponowane.

4 tyg.
Złoty poranek

Dziękuję za opinie. I za DNO też dziękuję. 🙂

4 tyg.

po co wrzucasz?why??

4 tyg.
'w górę strumienia'...

Ładna kaskada na Kłopotnicy. Mam ją i ja: https://plfoto.com/zdjecie/2628085/bez-tytulu 🙂

4 tyg.
#006

Niki zwolnij, bo mi miejsca na ścianie zabraknie :-))). Ładniutkie.

4 tyg.
Buchalteria

@cornus dzięki, nigdy tam nie byłam

4 tyg.
Mama

podoba się

4 tyg.
Buchalteria

@ EwaJ. - To Podziemna Trasa Turystyczna w Kłodzku

4 tyg.
May impression......

ładne foto

4 tyg.

pytanie ,po co wrzucasz?

4 tyg.
chwila...

w pięknym światełku

4 tyg.
Na makowej planecie

piękna praca

4 tyg.
Zachód Słońca

ładnie

4 tyg.
Nowoczesna architektura

Super uchwycone

4 tyg.
Jednooki dom

ma swój urok :)

4 tyg.
Nowoczesna architektura

ekstra

4 tyg.
...

podoba się

4 tyg.
Złota Godzina Rybaków

lubię

4 tyg.
młody wilk

++++

4 tyg.
'w górę strumienia'...

++++

4 tyg.
Żołna

bdb

4 tyg.
pływa

++++

4 tyg.
obserwator

ekstra

4 tyg.
Koniczyna czerwonokrwista pod Tatrami III

bdb

4 tyg.
wieczorową porą

+++++

4 tyg.
Koniczyna czerwonokrwista pod Tatrami II

super

4 tyg.
Buchalteria

ciekawe miejsce

4 tyg.

ciekawe miejsce

4 tyg.
Trzej panowie Z.

bardzo :)

4 tyg.
SUWALSZCZYZNA

podoba się

4 tyg.
śledztwo w toku

Fajne

4 tyg.
Plaża Kopań

ładnie w kadrze

4 tyg.
Wędrówka pełna emocji

robi wrażenie

4 tyg.
LU

podoba się

4 tyg.
sms..

ekstra wypatrzone

4 tyg.