Lubię Lublin Twoim aparatem.
nie ogarniam, ale to duża zaleta. bdb!
Zatrzymuje. Ciepłe, smutne, zdystansowane spojrzenie.
awantura pełnym dziobem
bezapelacyjnie wygrał
Pasuje mi
wkurzyło się chyba
I oni tak co wieczór? Piekne jest.
Duuuuuże to "U" ;)
o kuźwa, ale abstrakt:)
Brawo.
A policja już była?
ja mam słabość do takich kadrów. Niby nic, a jednak coś.
Trafiony, trafiony, ale niehonorowo, bo Pani z tele strzeliła mu ewidentnie w plecy.
bajka
Enty o mglistym poranku. No ten skrajnie po prawej to, zaiste, jak postać!
za żadne pieniądze bym nie wszedł. dobrze wypatrzone i uwiecznione.
Troszkę ciasno, ale mnie zatrzymało. PS. D90 - niezastąpiony aparat. Mam do tej pory mimo, że przeszedłem już na inny model.
Masz pewną rękę!
o choroba! Pomysłowe. I technicznie tez lepiej niż dobrze.
Pomysłowo stylizowane na czas Wolnego Miasta Gdańska.
Bardzo ładnie. Te dwa różne plany z ciepłą i zimną kolorystyką, a dodatkowo dół w pięknym świetle. Ja bym wyróżnił to foto.
Dziękuję bardzo za DNO i komentarze
Fajne to bardzo
Tytuł świetnie dopełnia całość - Dobre 👍
Kawa dzieli...a powinna łaczyć :)
W pieknym klimacie :)
bardzo
Świetna prezentacja
Bdb
Fajne bardzo
... fajne, trochę brakuje mi prawej strony - może dlatego jest ciekawe... no i wejście w cień, to ten moment.
Fajnie kadr uchwycony
Piekny klimat :)
Fajne
BDB
+++
... a sieci puste :-( BDB
+++++
...i kto tu posprząta???
Dobra robota !!!
Lubię Lublin Twoim aparatem.
nie ogarniam, ale to duża zaleta. bdb!
Zatrzymuje. Ciepłe, smutne, zdystansowane spojrzenie.
awantura pełnym dziobem
bezapelacyjnie wygrał
Pasuje mi
wkurzyło się chyba
I oni tak co wieczór? Piekne jest.
Duuuuuże to "U" ;)
o kuźwa, ale abstrakt:)
Brawo.
A policja już była?
ja mam słabość do takich kadrów. Niby nic, a jednak coś.
Trafiony, trafiony, ale niehonorowo, bo Pani z tele strzeliła mu ewidentnie w plecy.
bajka
Enty o mglistym poranku. No ten skrajnie po prawej to, zaiste, jak postać!
za żadne pieniądze bym nie wszedł. dobrze wypatrzone i uwiecznione.
Troszkę ciasno, ale mnie zatrzymało. PS. D90 - niezastąpiony aparat. Mam do tej pory mimo, że przeszedłem już na inny model.
Masz pewną rękę!
o choroba! Pomysłowe. I technicznie tez lepiej niż dobrze.
Pomysłowo stylizowane na czas Wolnego Miasta Gdańska.
Bardzo ładnie. Te dwa różne plany z ciepłą i zimną kolorystyką, a dodatkowo dół w pięknym świetle. Ja bym wyróżnił to foto.
Dziękuję bardzo za DNO i komentarze
Fajne to bardzo
Tytuł świetnie dopełnia całość - Dobre 👍
Kawa dzieli...a powinna łaczyć :)
W pieknym klimacie :)
bardzo
Świetna prezentacja
Bdb
Bdb
Fajne bardzo
... fajne, trochę brakuje mi prawej strony - może dlatego jest ciekawe... no i wejście w cień, to ten moment.
Bdb
Fajnie kadr uchwycony
Piekny klimat :)
Fajne
BDB
+++
... a sieci puste :-( BDB
+++++
+++++
...i kto tu posprząta???
+++++
+++++
BDB
BDB
BDB
Dobra robota !!!
+++++