Ostatnie komentarze


Kurka na włościach 😉

Bardzo ładna kurka :)))

4 tyg.
Death and the Trail of Light

@marpie, @Grzegorz Pawlak: Dziękuję!

LU

Świetne

4 tyg.
obserwator

Świetne, i pomysł i wykonanie. Gratulacje DNO.

4 tyg.
"Windą do nieba..."

Ostrzegam! Jazda będzie długa :-)))

4 tyg.
A na imię ma właśnie Beata....

bardzo

4 tyg.
-

j.n.

4 tyg.
Niegroźnego w skutkach upadku historia 2

świetne jest,jedna z Twoich wizytówek

4 tyg.
Oczy pełne jutra

Dziękuję.

4 tyg.
Matragona

bardzo

4 tyg.
"Windą do nieba..."

Poproszę na ostatnie piętro.

...

Dziękuję Wam pięknie :)...dodam tylko, że we mgle ukryła się czapla ;)

4 tyg.
Brodzący

Podoba się

4 tyg.
Miasto

+++

4 tyg.
LU

Bdb

4 tyg.
Szpaczkowe historie

Fajowe

4 tyg.
Matragona

Podoba sie

4 tyg.
PARA

Dla mnie extra :)))

4 tyg.
Napf.

Pięknie jest

4 tyg.
W szarościach

Lubię

4 tyg.
...

Bdb

4 tyg.
Czwarta studnia....

Dobre

4 tyg.
.

Podoba się bardzo

4 tyg.
Trafiony

Bardzo fajna jest ta seria

4 tyg.
-

Dobre

4 tyg.
Rogalin

Świetny klimat

4 tyg.
LU

No z pieskiem idealne :)))

4 tyg.
A na imię ma właśnie Beata....

:)))

4 tyg.
Coffee Can Wait :)

Extra jest

4 tyg.
pierwsza lekcja

Ależ maleństwo

4 tyg.
Trzej panowie Z.

Ładne bardzo

4 tyg.

Dobre :))))

4 tyg.

Lubię bardzo

4 tyg.
Głowienka

Bardzo....

4 tyg.
Wachlarzyk

Extra w tym światełku

4 tyg.
Drzemka dzienna

Jak Ty je wypatrujesz....Super robota :)

4 tyg.
Odrobina różu

Ładnie tam

4 tyg.
LU

Hehe....dobre :)))

4 tyg.
Dostojny Pan dzwoniec

Bardzo ładny portrecik tego Pana

4 tyg.
Lotnisko od spodu .

dzięki

4 tyg.
OPOWIEŚĆ O GARBUSKU

O tak...moje ulubione autko :)))

4 tyg.
...

Świetne

4 tyg.
-

Fajny kadr chociaż jak dla mnie bardzo mocna obróbka zmniejsza walory estetyczne

4 tyg.
"Windą do nieba..."

To co, Panowie, jedziemy ???

4 tyg.
Lublin - wiosenne porządki na CSK

Bardzo się podoba dla mnie

4 tyg.
KOŚCIÓŁ ŚW. MARCELINA

Myśl była taka jak innych którzy tutaj prezentują swoje zdjęcia. Spodobało mi się wieczorne oświetlenie i dlatego zdjęcie zrobiłem i wrzuciłem.

4 tyg.

Dzięki za uwagę. Jeżeli chodzi o D90 to ja już swój wymieniłem.

4 tyg.
Trzy życia, jeden kurs

Uważnie obserwujesz. I udanie.

4 tyg.
...

I o to w fotografii chodzi.

4 tyg.
IIIII

To miejsce, Swarzewo, tuż przed wjazdem do Wielgiej Wsi jest tak charakterystyczne i tak pociągające, ze ilekroć tam jadę, zawsze się zatrzymuję.

4 tyg.