Bardzo ładna kurka :)))
@marpie, @Grzegorz Pawlak: Dziękuję!
Świetne
Świetne, i pomysł i wykonanie. Gratulacje DNO.
Ostrzegam! Jazda będzie długa :-)))
bardzo
j.n.
świetne jest,jedna z Twoich wizytówek
Dziękuję.
Poproszę na ostatnie piętro.
Dziękuję Wam pięknie :)...dodam tylko, że we mgle ukryła się czapla ;)
Podoba się
+++
Bdb
Fajowe
Podoba sie
Dla mnie extra :)))
Pięknie jest
Lubię
Dobre
Podoba się bardzo
Bardzo fajna jest ta seria
Świetny klimat
No z pieskiem idealne :)))
:)))
Extra jest
Ależ maleństwo
Ładne bardzo
Dobre :))))
Lubię bardzo
Bardzo....
Extra w tym światełku
Jak Ty je wypatrujesz....Super robota :)
Ładnie tam
Hehe....dobre :)))
Bardzo ładny portrecik tego Pana
dzięki
O tak...moje ulubione autko :)))
Fajny kadr chociaż jak dla mnie bardzo mocna obróbka zmniejsza walory estetyczne
To co, Panowie, jedziemy ???
Bardzo się podoba dla mnie
Myśl była taka jak innych którzy tutaj prezentują swoje zdjęcia. Spodobało mi się wieczorne oświetlenie i dlatego zdjęcie zrobiłem i wrzuciłem.
Dzięki za uwagę. Jeżeli chodzi o D90 to ja już swój wymieniłem.
Uważnie obserwujesz. I udanie.
I o to w fotografii chodzi.
To miejsce, Swarzewo, tuż przed wjazdem do Wielgiej Wsi jest tak charakterystyczne i tak pociągające, ze ilekroć tam jadę, zawsze się zatrzymuję.
Bardzo ładna kurka :)))
@marpie, @Grzegorz Pawlak: Dziękuję!
Świetne
Świetne, i pomysł i wykonanie. Gratulacje DNO.
Ostrzegam! Jazda będzie długa :-)))
bardzo
j.n.
świetne jest,jedna z Twoich wizytówek
Dziękuję.
bardzo
Poproszę na ostatnie piętro.
Dziękuję Wam pięknie :)...dodam tylko, że we mgle ukryła się czapla ;)
Podoba się
+++
Bdb
Fajowe
Podoba sie
Dla mnie extra :)))
Pięknie jest
Lubię
Bdb
Dobre
Podoba się bardzo
Bardzo fajna jest ta seria
Dobre
Świetny klimat
No z pieskiem idealne :)))
:)))
Extra jest
Ależ maleństwo
Ładne bardzo
Dobre :))))
Lubię bardzo
Bardzo....
Extra w tym światełku
Jak Ty je wypatrujesz....Super robota :)
Ładnie tam
Hehe....dobre :)))
Bardzo ładny portrecik tego Pana
dzięki
O tak...moje ulubione autko :)))
Świetne
Fajny kadr chociaż jak dla mnie bardzo mocna obróbka zmniejsza walory estetyczne
To co, Panowie, jedziemy ???
Bardzo się podoba dla mnie
Myśl była taka jak innych którzy tutaj prezentują swoje zdjęcia. Spodobało mi się wieczorne oświetlenie i dlatego zdjęcie zrobiłem i wrzuciłem.
Dzięki za uwagę. Jeżeli chodzi o D90 to ja już swój wymieniłem.
Uważnie obserwujesz. I udanie.
I o to w fotografii chodzi.
To miejsce, Swarzewo, tuż przed wjazdem do Wielgiej Wsi jest tak charakterystyczne i tak pociągające, ze ilekroć tam jadę, zawsze się zatrzymuję.