Ostatnie komentarze


przy zachodzie...

bardzo ładnie pokazane

4 tyg.
   .

świetne...!!!

4 tyg.
'''

ładnie jest...

4 tyg.
straszydło

Gratulacje! Cierpliwość popłaca

4 tyg.
Rasta w USA

dziękuję

4 tyg.
Święty Judasz Tadeusz

@rezon Alameda Central w Meksyku. 28 10. Do kościoła Świętego Hipolita w Dniu Świętego Judasza Tadeusz, który w tradycji katolickiej i prawosławnej czczony jest...

4 tyg.
Lublin - ulica Złota

Fajne bardzo

Rezerwacja stolików balkonowych

+++!

4 tyg.
Różowy kielich

i znów reklama... ;) podoba się...!

4 tyg.
Masajska spod Kilimandżaro

Bardzo dobry portret, bardzo

Ucho igielne

nie taka ona cienka na tym zdjęciu... ;)

4 tyg.
PODRÓŻ ZA JEDEN UŚMIECH

Świetne ujęcie

MIDSOMMER DREAM

taką pracę to ja rozumiem... ;) bdb!

4 tyg.
...

bdb :)))

4 tyg.
Sparks Street

świetne...!

4 tyg.
Jacek Winnicki

bdb

4 tyg.
Gdzieś na górskiej ścieżce

ładnie...

4 tyg.
Nad morzem..

... poezja.

4 tyg.
taniec ognia

+++++

4 tyg.
Karuzela

... ciekawe!

4 tyg.
Autoportret

cześć! pozdrów partnerkę ze zdjęcia :)

4 tyg.
...

ja też za maro... ;))

4 tyg.
z górki na pazurki

bdb

4 tyg.
O ZACHODZIE

ładnie...

4 tyg.
PO LEKCJACH

bdb!

4 tyg.
Łapszanka

babababardzo... ;)

4 tyg.
1000103807

+++!

4 tyg.
Skrzyżowanie

DOBRE!

4 tyg.
O.

stanowczo jak Grzegorz

4 tyg.
Ale Draka

+++++

4 tyg.
Masajska spod Kilimandżaro

mega portret - dla mnie SUPER !!!

4 tyg.
1000103874.portret podwójny

BDB

4 tyg.
small and large businesses

za Piotrem ;))

4 tyg.
LU

Świetne !!!

4 tyg.

dzięki :) @romank - wózek nie mój. poza tym co napisał @rtur to dodatkowo kompletnie niepraktyczny jest..., nawet po progach zwalniających bym się bał przejech...

4 tyg.
'w rytmie morskich fal'...

+++ ... Bee w swdno tej historii

4 tyg.
PODRÓŻ ZA JEDEN UŚMIECH

😂😂😂 no I mam lepszy dzień, dzięki Marek 👍

4 tyg.
Ale Draka

bardzo dziękuję :)

4 tyg.
Wenecja

+++

4 tyg.
względnie proste...

dziękuję bardzo wszystkim :)

4 tyg.
Miasto moje....

+++++

4 tyg.

bardzo Wam dziękuję (za wyróżnienie oczywiście również) :))

4 tyg.
Młody szpaczek

ślicznie w kwadracie i z odbiciem !!!

4 tyg.
tiltowe chaszcze...

dzięki :)

4 tyg.
Bałtyk

+++++

4 tyg.

Biedactwo ... super kompozycja BDB

4 tyg.
Głowienka

Suuuper!

4 tyg.
M-13

Dzięki

4 tyg.
jestem maacho...

+++++

4 tyg.
Spacer brzegiem morza..

D O B R E !

4 tyg.