Ostatnie komentarze


_MG_1727-4

@ annuszka0112 Ja też go lubię :)

Odplyw wody przyplyw barw

Bardzo Dziekuje wszyskim za oceny , jest to zawsze zachecajace do pracy

4 tyg.
tiltowe chaszcze...

bardzo to fajnie wyszło 😁👏

4 tyg.
Niegroźnego w skutkach upadku historia 4

znakomity reporterski kadr !!!

4 tyg.
Zapach Prowansji

jak niżej 👏👏👏

4 tyg.
   .

CLASS !!!

4 tyg.
Habesza

Bdb portret, gratulacje ZD 👏👏👏👍

4 tyg.
Różowy kielich

p^ękne bardzo +++

4 tyg.
MIDSOMMER DREAM

mega dojrzała fota technicznie i emocjonalnie - nie mam już SUPER, ale to szczegół - musi być wyróżniona !!!

4 tyg.
ULICE EREWANIA

klimat

4 tyg.
PO LEKCJACH

PIĘKNE!

4 tyg.
ZŁO CZAI SIĘ TUŻ ZA ROGIEM

FAJNE!

4 tyg.
Sparks Street

no , to jest zajefajna fota poczyniona w świetnym momencie - światło superos i cały cień ludzia +++ - dla mnie SUPER !!!

4 tyg.
ULICZNA HIPNOZA

CIEKAWE

4 tyg.
Autoportret

cześć Łukasz, fajna fotografia !!!

4 tyg.
MundiaLove

SUPER!

4 tyg.
ostatnia beczka

dynamit

4 tyg.
...

Dobre

4 tyg.
...

podoba się , nawet bardzo , i za maro 😁

4 tyg.
Młody szpaczek

Cudnie z lustrem :)

4 tyg.
Lublin - ulica Jezuicka

BDB!

4 tyg.
PO LEKCJACH

bardzo lubię +++

4 tyg.
Lublin - Krakowskie Przedmieście

Dobre!

4 tyg.
względnie proste...

Patodeweloperka ;)

4 tyg.
O.

gada !!!!!

4 tyg.

dobre

4 tyg.
On i jego harem

szczęściarz 😁👌, świetne foto !!!

4 tyg.
small and large businesses

bdb i tytuł świetny :)

4 tyg.

Niezłą masz furę!

4 tyg.
-

Dzięki za opinie!

4 tyg.
***

za rezon !!!

4 tyg.
LU

oł jes, te trylinki z dziurami robią świetną robotę, świetny fot 👏👏👏

4 tyg.
…

Dziękuję wszystkim!

4 tyg.
LU

stanowczo za Greenhorn !!!

4 tyg.
Ghost of the Past

oj lubię bardzo - dla mnie SUPER !!!

4 tyg.
Lyon street

koniecznie na PE, bardzo dobra kompozycja kadru, wyczekałeś świetny moment, duże 👏👏👏

4 tyg.
ANITA

"nie pokażę...!!!" ;)

4 tyg.
Pitts2

świetny okrąg śmigło stworzyło...

4 tyg.
Lublin - ulica Kozia

świetna fotografia, piękne B&W i kontrast +++

4 tyg.
Czas na czarną

dzięki i wzajemnie...

4 tyg.
LU

dużo świetnych, pionowych, poziomych i ukośnych linii ;)

4 tyg.
**

z przyjemnością podziwiam tą fotografię, gratuluję zasłużonego DNO 👏

4 tyg.
Ghost of the Past

mocno pojechane... ;)

4 tyg.
Lyon street

+++

4 tyg.
_DSF3190

wyśmienita fotografia 👏👍

4 tyg.
Lublin - ulica Kozia

+++

4 tyg.
_DSF1229

znakomity street mz 👍

4 tyg.
**

znam takich co nigdy, ale to przenigdy... nie staną na studzience ;) (w sumie to jednego takiego) +++!

4 tyg.
_DSF3190

świetne to...

4 tyg.
_DSF2612

bdb

4 tyg.