@ annuszka0112 Ja też go lubię :)
Bardzo Dziekuje wszyskim za oceny , jest to zawsze zachecajace do pracy
bardzo to fajnie wyszło 😁👏
znakomity reporterski kadr !!!
jak niżej 👏👏👏
CLASS !!!
Bdb portret, gratulacje ZD 👏👏👏👍
p^ękne bardzo +++
mega dojrzała fota technicznie i emocjonalnie - nie mam już SUPER, ale to szczegół - musi być wyróżniona !!!
klimat
PIĘKNE!
FAJNE!
no , to jest zajefajna fota poczyniona w świetnym momencie - światło superos i cały cień ludzia +++ - dla mnie SUPER !!!
CIEKAWE
cześć Łukasz, fajna fotografia !!!
SUPER!
dynamit
Dobre
podoba się , nawet bardzo , i za maro 😁
Cudnie z lustrem :)
BDB!
bardzo lubię +++
Dobre!
Patodeweloperka ;)
gada !!!!!
dobre
szczęściarz 😁👌, świetne foto !!!
bdb i tytuł świetny :)
Niezłą masz furę!
Dzięki za opinie!
za rezon !!!
oł jes, te trylinki z dziurami robią świetną robotę, świetny fot 👏👏👏
Dziękuję wszystkim!
stanowczo za Greenhorn !!!
oj lubię bardzo - dla mnie SUPER !!!
koniecznie na PE, bardzo dobra kompozycja kadru, wyczekałeś świetny moment, duże 👏👏👏
"nie pokażę...!!!" ;)
świetny okrąg śmigło stworzyło...
świetna fotografia, piękne B&W i kontrast +++
dzięki i wzajemnie...
dużo świetnych, pionowych, poziomych i ukośnych linii ;)
z przyjemnością podziwiam tą fotografię, gratuluję zasłużonego DNO 👏
mocno pojechane... ;)
+++
wyśmienita fotografia 👏👍
znakomity street mz 👍
znam takich co nigdy, ale to przenigdy... nie staną na studzience ;) (w sumie to jednego takiego) +++!
świetne to...
bdb
@ annuszka0112 Ja też go lubię :)
Bardzo Dziekuje wszyskim za oceny , jest to zawsze zachecajace do pracy
bardzo to fajnie wyszło 😁👏
znakomity reporterski kadr !!!
jak niżej 👏👏👏
CLASS !!!
Bdb portret, gratulacje ZD 👏👏👏👍
p^ękne bardzo +++
mega dojrzała fota technicznie i emocjonalnie - nie mam już SUPER, ale to szczegół - musi być wyróżniona !!!
klimat
PIĘKNE!
FAJNE!
no , to jest zajefajna fota poczyniona w świetnym momencie - światło superos i cały cień ludzia +++ - dla mnie SUPER !!!
CIEKAWE
cześć Łukasz, fajna fotografia !!!
SUPER!
dynamit
Dobre
podoba się , nawet bardzo , i za maro 😁
Cudnie z lustrem :)
BDB!
bardzo lubię +++
Dobre!
Patodeweloperka ;)
gada !!!!!
dobre
szczęściarz 😁👌, świetne foto !!!
bdb i tytuł świetny :)
Niezłą masz furę!
Dzięki za opinie!
za rezon !!!
oł jes, te trylinki z dziurami robią świetną robotę, świetny fot 👏👏👏
Dziękuję wszystkim!
stanowczo za Greenhorn !!!
oj lubię bardzo - dla mnie SUPER !!!
koniecznie na PE, bardzo dobra kompozycja kadru, wyczekałeś świetny moment, duże 👏👏👏
"nie pokażę...!!!" ;)
świetny okrąg śmigło stworzyło...
świetna fotografia, piękne B&W i kontrast +++
dzięki i wzajemnie...
dużo świetnych, pionowych, poziomych i ukośnych linii ;)
z przyjemnością podziwiam tą fotografię, gratuluję zasłużonego DNO 👏
mocno pojechane... ;)
+++
wyśmienita fotografia 👏👍
+++
znakomity street mz 👍
znam takich co nigdy, ale to przenigdy... nie staną na studzience ;) (w sumie to jednego takiego) +++!
świetne to...
bdb