kostka bauma do niczego nie pasuje... ;)
piękna fotka !!!
świetny tytuł również...!!!
bdb!!!
tęczę dostrzegłem natychmiast..., mz dobrze się stało, że wstawiłeś oba... ;)
ma swój klimat...
jak silhouette
bdb!
te oczy!!!
nawet dwa... ;)
hipnotyzujące...!
jak Piotr
za BDO
bdb
+++!
ja chcę tam być...!
ooo TAK!
bdb jest
+++
gratuluję ZD !!!
Super! bez dwóch zdań...!
wcześniej chyba w jakiejś trawie leżał... ;)
Saruman wróć... ;)
niepokojące... ;)
bardzo ładne...
dla mnie Super!
za lennys
piękny drapieżnik... ;)
za Bee (to też bym obrócił) ;)
fajne warchlaczki... :))
świetne jest!
mega...
ja tam do szerokiego kąta nic nie mam (a wręcz przeciwnie) ;)
warte poświęceń z opisu... ;)
odnotuję jedynie swoją obecność pod tym świetnym zdjęciem...
@maro dziekuje
@marpie bardzo dziekuje
bardzozmyslowo to wyszlo
Najciekawsze miasta nie błyszczą. Opowiadają.
Super
Świetne
Extra
śliczny portret pięknego maluszka !!!
piękny strzał !!!
klasa z odbiciami 👏👏👏
solidny portret, duże 👏👏👏
kostka bauma do niczego nie pasuje... ;)
piękna fotka !!!
świetny tytuł również...!!!
bdb!!!
tęczę dostrzegłem natychmiast..., mz dobrze się stało, że wstawiłeś oba... ;)
ma swój klimat...
jak silhouette
bdb!
te oczy!!!
nawet dwa... ;)
hipnotyzujące...!
jak Piotr
za BDO
bdb
+++!
ja chcę tam być...!
ooo TAK!
bdb jest
bdb!
+++
gratuluję ZD !!!
Super! bez dwóch zdań...!
wcześniej chyba w jakiejś trawie leżał... ;)
Saruman wróć... ;)
niepokojące... ;)
+++
bardzo ładne...
dla mnie Super!
za lennys
piękny drapieżnik... ;)
za Bee (to też bym obrócił) ;)
fajne warchlaczki... :))
świetne jest!
mega...
ja tam do szerokiego kąta nic nie mam (a wręcz przeciwnie) ;)
+++!
warte poświęceń z opisu... ;)
bdb!
odnotuję jedynie swoją obecność pod tym świetnym zdjęciem...
@maro dziekuje
@marpie bardzo dziekuje
bardzozmyslowo to wyszlo
Najciekawsze miasta nie błyszczą. Opowiadają.
Super
Świetne
Extra
śliczny portret pięknego maluszka !!!
piękny strzał !!!
klasa z odbiciami 👏👏👏
solidny portret, duże 👏👏👏