bdb
;)) !!!
fajne
Miałem też takiego Tamrona:)
bdb!
++++=
jak rezon... ;)
nie mogę znaleźć czerwono niebieskich okularów (a miałem niejedne)... ciekawi mnie jak przez nie by wyglądało... ;)
+++
czegoż to na złomowisku człowiek nie znajdzie... ;) bdb
optyka rządzi... ;)
+++!
ładne,chyba mocno osobiste?
zawsze dobrze powąchać zanim się weźmie do ust... ;) bdb
świetne jest
jak Piotr !!!
ta .Tamron ten jest extra...
Super wypatrzone!
Super
Dobre!
Dzięki!
Sztos
Jakość z tego tele też extra
Droga do domu...
Dziękuję za komentarze, oceny i DNO. :)
ladnie oswietlone
tele nie 15 a 150-600.dzięki
Bardzo dziękuję
To jest piękne!
Dobre:)))
Fajnie z tej perpektywy:) Nocowałem tam ostatnio:)
Nie wiem, mam mieszane uczucia co do tego zdjęcia 😅
Fajny,ale wygląda mi na potrzeszcza:)
A mi się nie podoba nic w tym zdjęciu ani dynamika ani ekspresjia ani odcienie . Widzę tylko ogromne przerażenia konia...no coż
Obróbka tych Twoich portretów rewelacyjna👍
Pan jest astronautą?
Extra
Greenhorn,dopiero zobaczysz co u nnie oznacza mocny kontrast !😉
To jest dobry kontrast! Idealnie skomponowany z minimalistyczny tłem !
albo bęben kabla i kręciołek na korbkę...
świetne...
wrzuć w końcu jakiegoś gniota, bo na te świetne to już ciężko oryginalny komentarz wymyślić... ;)
@annuszka - ten to jeszcze jako tako, ale jakby im dać taki z tarczą... ;)
bdb
;)) !!!
fajne
Miałem też takiego Tamrona:)
bdb!
++++=
jak rezon... ;)
nie mogę znaleźć czerwono niebieskich okularów (a miałem niejedne)... ciekawi mnie jak przez nie by wyglądało... ;)
+++
czegoż to na złomowisku człowiek nie znajdzie... ;) bdb
+++
optyka rządzi... ;)
bdb
+++
+++
+++!
ładne,chyba mocno osobiste?
zawsze dobrze powąchać zanim się weźmie do ust... ;) bdb
świetne jest
jak Piotr !!!
bdb
+++!
ta .Tamron ten jest extra...
+++
Super wypatrzone!
Super
Dobre!
Dzięki!
Sztos
Jakość z tego tele też extra
Droga do domu...
Dziękuję za komentarze, oceny i DNO. :)
ladnie oswietlone
tele nie 15 a 150-600.dzięki
Bardzo dziękuję
To jest piękne!
Dobre:)))
Fajnie z tej perpektywy:) Nocowałem tam ostatnio:)
Nie wiem, mam mieszane uczucia co do tego zdjęcia 😅
Fajny,ale wygląda mi na potrzeszcza:)
A mi się nie podoba nic w tym zdjęciu ani dynamika ani ekspresjia ani odcienie . Widzę tylko ogromne przerażenia konia...no coż
Obróbka tych Twoich portretów rewelacyjna👍
Pan jest astronautą?
Extra
Greenhorn,dopiero zobaczysz co u nnie oznacza mocny kontrast !😉
To jest dobry kontrast! Idealnie skomponowany z minimalistyczny tłem !
albo bęben kabla i kręciołek na korbkę...
świetne...
wrzuć w końcu jakiegoś gniota, bo na te świetne to już ciężko oryginalny komentarz wymyślić... ;)
@annuszka - ten to jeszcze jako tako, ale jakby im dać taki z tarczą... ;)