Ostatnie komentarze


młoda Masajka

jak i inne z serii... ;)

4 tyg.
PODRÓŻ ZA JEDEN UŚMIECH

Dobra praca, z cyklu "A kuku"😁😁😁

4 tyg.
Opactwo nocą

podoba...

4 tyg.
Clubbing ouverture

+++!

4 tyg.
Droga

bdb, fajnie przez kadr prowadzi...

4 tyg.
Uliczny sprzedawca psich kalendarzy

Kawał dobrej roboty fotograficznej!!!!!!!!!

4 tyg.

Super!

4 tyg.
Masajska spod Kilimandżaro

bdb

4 tyg.
Powietrzne amory

bdb

4 tyg.
straszydło

bdb

4 tyg.
PODRÓŻ ZA JEDEN UŚMIECH

;)) !!!

4 tyg.
PODRÓŻ ZA JEDEN UŚMIECH

fajne

4 tyg.
młoda Masajka

Miałem też takiego Tamrona:)

Lublin - ulica Złota

bdb!

4 tyg.
Potrzeszcz

++++=

4 tyg.
Uliczny sprzedawca psich kalendarzy

jak rezon... ;)

4 tyg.
Red Light & Blue Light

nie mogę znaleźć czerwono niebieskich okularów (a miałem niejedne)... ciekawi mnie jak przez nie by wyglądało... ;)

4 tyg.
Spacer brzegiem morza..

+++

4 tyg.

czegoż to na złomowisku człowiek nie znajdzie... ;) bdb

4 tyg.
Bałtyk

+++

4 tyg.
RAINDROPS

optyka rządzi... ;)

4 tyg.
Młody szpaczek

bdb

4 tyg.
Mijając Siebie...

+++

4 tyg.
Miasto moje....

+++

4 tyg.
Wenecja

+++!

4 tyg.
Z kurką

ładne,chyba mocno osobiste?

4 tyg.
LU

zawsze dobrze powąchać zanim się weźmie do ust... ;) bdb

4 tyg.
ostatnia beczka

świetne jest

4 tyg.
1000103874.portret podwójny

jak Piotr !!!

4 tyg.
Makowe serduszko

bdb

4 tyg.

+++!

4 tyg.
młoda Masajka

ta .Tamron ten jest extra...

4 tyg.
Samotność

+++

4 tyg.
.

Super wypatrzone!

4 tyg.
.

Super

4 tyg.
.

Dobre!

4 tyg.
-

Dzięki!

4 tyg.
ostatnia beczka

Sztos

4 tyg.
młoda Masajka

Jakość z tego tele też extra

Droga

Droga do domu...

4 tyg.
Oczopląsów falowanie

Dziękuję za komentarze, oceny i DNO. :)

4 tyg.
0

ladnie oswietlone

4 tyg.
młoda Masajka

tele nie 15 a 150-600.dzięki

4 tyg.
Młody szpaczek

Bardzo dziękuję

.....

To jest piękne!

4 tyg.
PODRÓŻ ZA JEDEN UŚMIECH

Dobre:)))

Opactwo nocą

Fajnie z tej perpektywy:) Nocowałem tam ostatnio:)

Afromental

Nie wiem, mam mieszane uczucia co do tego zdjęcia 😅

4 tyg.
Potrzeszcz

Fajny,ale wygląda mi na potrzeszcza:)

ostatnia beczka

A mi się nie podoba nic w tym zdjęciu ani dynamika ani ekspresjia ani odcienie . Widzę tylko ogromne przerażenia konia...no coż

4 tyg.