Ostatnie komentarze


ambasadorka LV :)

bardzo Wszystkim dziękuję !!!

4 tyg.
Spóźniony :)

dziękuję Wam !!!

4 tyg.
Zatrzymani w ruchu

bardzo Wam dziękuję !!!

4 tyg.
Miejskie Historie

dzięki Wszystkim !

4 tyg.
Miejskie Historie

dziękuję Wam bardzo za komentarze !!!

4 tyg.
Ślady Podróżnych

dzięki Wam bardzo !!!

4 tyg.
Trzy życia, jeden kurs

pięknie Wam dziękuję za odwiedziny 🙏

4 tyg.
Złota Godzina Rybaków

bardzo Wszystkim dziękuję !!!

4 tyg.
Coffee Can Wait :)

dzięki Wam bardzo 👍 @Greenhorn - 😂

4 tyg.
Przystanek

dzięki bardzo za Wasze komentarze !!!

4 tyg.

kadr kwadrat...miałem na myśli centralny kadr,foto bdb po raz wtóry:)światło,tonacja, poza modelki

4 tyg.
Głowienka

Super

Mijając Siebie...

dziękuję bardzo za Waszą obecność !!!

4 tyg.
Głowienka

Bdb

4 tyg.
straszydło

Tylko mi po ciemku nad głową przelatuje, chyba go nigdy nie sfocę :-(

4 tyg.
PODRÓŻ ZA JEDEN UŚMIECH

Fajne

4 tyg.
Przedwiośnie i makówki

Śliczne

4 tyg.

Fajne

4 tyg.
W samo południe

Fajny kadr

4 tyg.
...

Bdb

4 tyg.
"Eremita Silvae"

Bardzo ładne

4 tyg.
Nastroszona

Świetna

4 tyg.
LU

Super ujęcie .

4 tyg.
"Eremita Silvae"

bardzo ładnie :)

4 tyg.
Set Your Heart Ablaze

Bóg bez twarzy :)

4 tyg.
Set Your Heart Ablaze

Dobrze wypatrzone. Podoba się.

4 tyg.
Autoportret

Cześć, przekaże, dziękuję.

Opactwo nocą

Bardzo ładne

4 tyg.
PO LEKCJACH

Przecież to kobieta. Że mała to nieważne.

4 tyg.
W samo południe

Bdb

4 tyg.
Afromental

Bdb

4 tyg.
.

Super

4 tyg.
jestem maacho...

dobre

Spacer brzegiem morza..

ładne