Ostatnie komentarze


Extra dynamicznie :

4 tyg.
VA bez T

Zawsze piekna :)

4 tyg.
Potrzeszcz

I to jest Potrzeszcz, pomyliłem się dzięki za podpowiedź

Loft

Dobre

4 tyg.
Różowy kielich

o jak dobrze na duszy. Zdjęcie pełne subtelności.

4 tyg.
Recykling wyobraźni

Fajne

4 tyg.
Karuzela

Pięknie

4 tyg.
Oczopląsów falowanie

Bardzo się podoba

4 tyg.
ULICZNA HIPNOZA

Podoba się zdjęcie i tytuł

4 tyg.
ostatnia beczka

Trafione w dziesiątkę. Czy jest to humanitarne to inna sprawa, na pewno nie była corrida

4 tyg.
LU

Super strzał.

4 tyg.

Nie, ale też lubię pierogi xd

LU

piekne .

4 tyg.
Widoczek

Pasiaty :-)

4 tyg.
_- giganci nie śpią -_

dobre

4 tyg.
gra w Chińczyka

trochę jak Yoda... ;)

4 tyg.
Loft

podoba...

4 tyg.
Widoczek

ładnie...

4 tyg.
Świstun poranny

słyszę chyba... ;)

4 tyg.
Nastroszona

jak Piotr

4 tyg.
Set Your Heart Ablaze

bdb

4 tyg.
O poranku...

oki

4 tyg.
"Eremita Silvae"

koi nerwy... ;)

4 tyg.
Ale Draka

@Mario7 - wszystko masz pod poniższym linkiem: https://teatrakt.pl/repertuar/

4 tyg.
z bieszczadzkich wędrówek...

przyjemnie jest,Bieszczady łagodne i fotogeniczne

4 tyg.
z bieszczadzkich wędrówek...

Trzeba tam iść wcześnie rano i nie będzie tłumów. 😃

4 tyg.
"Eremita Silvae"

I znów piękne.

4 tyg.
Z kurką

bardzo pozytywna i piekna fotografia

4 tyg.
Startrails

Super

4 tyg.
Set Your Heart Ablaze

Bdb

4 tyg.
RAINDROPS

Serdecznie dziękuję Wszystkim za komentarze i polubienia. Pozdrowienia wysyłam!

susza..

Ciekawe zdjęcie,a równocześnie takie dla mmie złowrogie,znakomicie oddające anomalie natury.

Skowronek w kwadracie

Śliczny i świetna fotka!

LU

Zdjęcie dnia!

Z kurką

Śliczne!

Wnętrze wyspy

CLASS !!!

4 tyg.
Nastroszona

znakomita fota !!!

4 tyg.
PODRÓŻ ZA JEDEN UŚMIECH

No co? Piękna jestem i ciekawa świata. Super fotka!

O poranku...

...no I pięknie 👏👏👏

4 tyg.
Widoczek

Pięknie z tą chmurką😉

LU

MEGA - dla mnie SUPER !!!

4 tyg.
z bieszczadzkich wędrówek...

ja w biesach nie byłem ze 30 lat, ciągłe brak czasu, ech... kadr piękny i zachęcający do odwiedzin 👏👏👏

4 tyg.
Na leśnej polanie

Piękna naturalna fotka!

...

porządna fotografia 👍

4 tyg.
Głowienka

Przepiękne zdjęcie!

Świstun poranny

b.dobre..

4 tyg.
Uwaga pędzę...

Dobre:)

4 tyg.
OPOWIEŚĆ O GARBUSKU

Dobre:)

4 tyg.
KUMPLE

Dobre:)

4 tyg.
śledztwo w toku

+++:)

4 tyg.