Bdb
+++
Moda na szwedy wróciła. Bdb.
Dobre
fajne... ;)
Dobry kadr.
To jest ciekawe.
Fajna, sympatyczna fotografia.
++++
bardzo Wam dziękuję :) @SQT_er - na końcu było... - tunel stawał się coraz niższy i w końcu było wyjście na zewnątrz (ale żeby wyjść trzeba było się prawie poł...
bdb
Jak w Anglii ,tutaj pełno w takim stylu na wioskach czy małych miasteczkach ,z ta różnicą ze dach inny ale i takie znajdują sie również :-)
dzięki... ;))
Piękny mglisty klimacik.
Bardzo... w obydwu odsłonach
Urocze
Co jedno to ładniejsze. Zacna seria.
Najs
Podoba mi się, że zwykłe odbicia zamieniły się tutaj w coś, co bardziej się ogląda niż rozpoznaje.
Piękne uchwycone
Piękna makowa seria.
+++++
Zgadzam się, ciekawe miejsce.
Bardzo ładne. Kadr skomponowany po mistrzowsku. Prosta, czytelna treść. Strona techniczna bez zarzutu. Brawo !
Fajna ta Hańcza
Miodzio!!!
CHCE SIĘ PÓJŚĆ
CIEKAWE MIEJSCE
FAJNE
Dobrze strzelasz.
Fajny
ładnie
pieknie ten cien podkresla okno
lux
@Piotr-M serdecznie dziekuje
@Grzegorz Pawlak bardzo dziekuje
@maro dziekuje
Dobrze wypatrzony fragment miejskiego życia.
ślicznie, światło i kolor +++
śliczna praca, świetny tytuł 👏👏👏
za Bee !!!
faktycznie jest podobieństwo 😂, bdb portret mz 👍
lubię bardzo takie opowieści !!!
ładna kompozycja, dobra jakość, podoba się +++
ś∑ietne !!!
Bdb
+++
Bdb
Moda na szwedy wróciła. Bdb.
Dobre
fajne... ;)
Dobry kadr.
To jest ciekawe.
Fajna, sympatyczna fotografia.
++++
bardzo Wam dziękuję :) @SQT_er - na końcu było... - tunel stawał się coraz niższy i w końcu było wyjście na zewnątrz (ale żeby wyjść trzeba było się prawie poł...
bdb
bdb
+++
Jak w Anglii ,tutaj pełno w takim stylu na wioskach czy małych miasteczkach ,z ta różnicą ze dach inny ale i takie znajdują sie również :-)
dzięki... ;))
Piękny mglisty klimacik.
Bardzo... w obydwu odsłonach
Urocze
Co jedno to ładniejsze. Zacna seria.
Najs
Podoba mi się, że zwykłe odbicia zamieniły się tutaj w coś, co bardziej się ogląda niż rozpoznaje.
Piękne uchwycone
Dobre
Piękna makowa seria.
+++++
Zgadzam się, ciekawe miejsce.
Bardzo ładne. Kadr skomponowany po mistrzowsku. Prosta, czytelna treść. Strona techniczna bez zarzutu. Brawo !
Fajna ta Hańcza
Miodzio!!!
CHCE SIĘ PÓJŚĆ
CIEKAWE MIEJSCE
FAJNE
Dobrze strzelasz.
Fajny
ładnie
pieknie ten cien podkresla okno
lux
@Piotr-M serdecznie dziekuje
@Grzegorz Pawlak bardzo dziekuje
@maro dziekuje
+++
Dobrze wypatrzony fragment miejskiego życia.
ślicznie, światło i kolor +++
śliczna praca, świetny tytuł 👏👏👏
za Bee !!!
faktycznie jest podobieństwo 😂, bdb portret mz 👍
lubię bardzo takie opowieści !!!
ładna kompozycja, dobra jakość, podoba się +++
ś∑ietne !!!