Ciekawy kolorek
śliczne
Gratulacje ZD. Piękne jest na PE
Dobry portret
Bardzo fajne. Gratulacje
bardzo wszystkim dziekuje za komentarze
@marpie ciesze sie ze sie podoba
@Gaco bardzo dziekuje
@mariag36 dziekuje . wlasnie tak mi sie wydaje ze najbardziej pasuje mi B&W
Dobre
Super
BDB
Ciekawe
Wspaniały klimat
Fajny klimat
Świetny portret w B&W :)
Extra tak w przestrzennym biegu :)
Monument architektury w łądnym swietle i sztafaż w kontrze :)
Ciekawe, w tle obojętność ulicy, a bohater zdjęcia może przeżywa jakieś problemy, trudne chwile.
Fajne, ale można było lepiej wykorzystać potencjał tych dwojga ludzi(jeśli można było) umieszczając ich w lepszym punkcie.
bdb
Jak dla mnie to ekstra
Podoba się
Dziękuję
Myślę, że nadmiarowa ramka skutecznie odciąga wzrok od istoty zdjęcia.
Bardzo starannie skadrowany kadr.
Baletnica:)
No i rybka odleciała:)
Jest prezencik,będzie nagroda:)
+++++
Świetny gatunek,gratulacje.
piękne tło
ciekawe co
zrobione w pieknym stylu
ładnie
Dobre foto, ale czegoś mi brakuje. Chyba tego gołębia.
Dziękuję za odwiedziny i komentarze. Cieszy mnie, że zdjęcią czarnego sportu trafiają do części publiczności plfoto. Redakcja ostatnimi czasy - jak widać - woli...
dziękuję...
BdB
Bdb
Wpadłem na chwilę zobaczyć zdjęcia na profilu. Małżonka 3 razy wołała na obiad... Piękne kwiaty, piękne klimaty. Pozdrawiam i czekam na następne.
a mówili, że na końcu tunelu to powinno być jasne światło?...
@Bee Dokładnie tak.
Oooou
@ Big Don Ovich Pozostali mają telefony w torebkach, albo w kieszeniach.
Ciekawy kolorek
śliczne
Gratulacje ZD. Piękne jest na PE
Dobry portret
Bardzo fajne. Gratulacje
bardzo wszystkim dziekuje za komentarze
@marpie ciesze sie ze sie podoba
@Gaco bardzo dziekuje
@mariag36 dziekuje . wlasnie tak mi sie wydaje ze najbardziej pasuje mi B&W
Dobre
Super
BDB
Ciekawe
Wspaniały klimat
Fajny klimat
Świetny portret w B&W :)
Extra tak w przestrzennym biegu :)
Monument architektury w łądnym swietle i sztafaż w kontrze :)
Ciekawe, w tle obojętność ulicy, a bohater zdjęcia może przeżywa jakieś problemy, trudne chwile.
Fajne, ale można było lepiej wykorzystać potencjał tych dwojga ludzi(jeśli można było) umieszczając ich w lepszym punkcie.
bdb
Jak dla mnie to ekstra
Podoba się
Dziękuję
Myślę, że nadmiarowa ramka skutecznie odciąga wzrok od istoty zdjęcia.
Bardzo starannie skadrowany kadr.
Baletnica:)
No i rybka odleciała:)
Jest prezencik,będzie nagroda:)
+++++
Świetny gatunek,gratulacje.
bdb
piękne tło
ciekawe co
zrobione w pieknym stylu
+++++
ładnie
bdb
bdb
Dobre foto, ale czegoś mi brakuje. Chyba tego gołębia.
Dziękuję za odwiedziny i komentarze. Cieszy mnie, że zdjęcią czarnego sportu trafiają do części publiczności plfoto. Redakcja ostatnimi czasy - jak widać - woli...
dziękuję...
BdB
Bdb
Bdb
Wpadłem na chwilę zobaczyć zdjęcia na profilu. Małżonka 3 razy wołała na obiad... Piękne kwiaty, piękne klimaty. Pozdrawiam i czekam na następne.
a mówili, że na końcu tunelu to powinno być jasne światło?...
@Bee Dokładnie tak.
Oooou
@ Big Don Ovich Pozostali mają telefony w torebkach, albo w kieszeniach.