Dobre
Super
Ciekawe
podobny do Seweryna
Paw na przwagę na innymi zwierzętami bo potrafi zrobić tło do swojego portretu.
Wspaniały
Model na wybiegu
Podoba się
Dobry strzał
Najprzyjemniejszą rzeczą w podróży to powrót do domu.
Ładny widok
Horror straszny
Jakaś krótko wzroczna ta uczennica.
Śliczne!
Piękne światło
Fajny gąsiorek
Diabełek wyjątkowo ładny na tej super fotce!
Krowa to majątek. Żyć albo nie żyć.
+++
Miałem tak wiele razy. W ubiegłym tygodniu chciałem się zatrzymać i zrobić zdjęcie, ale jechała za mną wielka ciężarowka.
Piękny widok
Ślicznie!
Dziękuję Wszystkim za miłe słowa!
Dziękuję @pomian3, owszem górkę też pomalowało zachodzace słońce 😀 Pozdrawiam!
Lubię
Hm. Generalnie rzadko wchodzę w fotografię czarnobiałą ostatnio - tylko wtedy, gdy faktycznie fotografuję na czarno-białych kliszach - także nie pomyślałem nawe...
No, no... rewelacja
Ekstra
Fajny zbój
anma pomian3 serdecznie dziękuję za miłe słowa i pozdrawiam!
Cudnie, moje ulubione szuwarowe stwory ;-)
Kolejna perełka!
Fajnie się przygląda. Śliczna fotka!
extra
niesamowite
W pieknym swietle :)
@aston martin - to szczera prawda...
Ciekawie z opisem :)
PE proszę :)
To jest prawdziwe życie...
Miejsce średnie do nauki, chyba że śpiewu właśnie :)
Ładne te purpury
Dobre
Super
Ciekawe
Dobre
podobny do Seweryna
Paw na przwagę na innymi zwierzętami bo potrafi zrobić tło do swojego portretu.
Wspaniały
Dobre
Dobre
Dobre
Model na wybiegu
Dobre
Dobre
Podoba się
Dobre
Dobry strzał
Najprzyjemniejszą rzeczą w podróży to powrót do domu.
Ładny widok
Podoba się
Horror straszny
Jakaś krótko wzroczna ta uczennica.
Śliczne!
Piękne światło
Fajny gąsiorek
Diabełek wyjątkowo ładny na tej super fotce!
Krowa to majątek. Żyć albo nie żyć.
+++
Miałem tak wiele razy. W ubiegłym tygodniu chciałem się zatrzymać i zrobić zdjęcie, ale jechała za mną wielka ciężarowka.
Piękny widok
Ślicznie!
Dziękuję Wszystkim za miłe słowa!
Dziękuję @pomian3, owszem górkę też pomalowało zachodzace słońce 😀 Pozdrawiam!
Lubię
Hm. Generalnie rzadko wchodzę w fotografię czarnobiałą ostatnio - tylko wtedy, gdy faktycznie fotografuję na czarno-białych kliszach - także nie pomyślałem nawe...
No, no... rewelacja
Ekstra
Fajny zbój
anma pomian3 serdecznie dziękuję za miłe słowa i pozdrawiam!
Cudnie, moje ulubione szuwarowe stwory ;-)
Kolejna perełka!
Fajnie się przygląda. Śliczna fotka!
extra
niesamowite
W pieknym swietle :)
@aston martin - to szczera prawda...
Ciekawie z opisem :)
PE proszę :)
To jest prawdziwe życie...
Miejsce średnie do nauki, chyba że śpiewu właśnie :)
Ładne te purpury