Ostatnie komentarze


-

Dobre

2 tyg.
-

Fajnie pierwszy i kolejne plany grają ze sobą, +++!

2 tyg.
Bałtyk

++++

2 tyg.
...

Wow! Gratuluję zasłużonego wyróżnienia :)

2 tyg.
 w  górach

++++

2 tyg.
Nad wodą

Bardzo mi się podoba

2 tyg.
BT

Ekstra fota! Świetna perspektywa i moment

2 tyg.
*

Świetne!

2 tyg.
WARKOCZYKI

Bdb!

2 tyg.
Bieszczadzki las

Super :)

2 tyg.
Wieloplany

++++

2 tyg.
WTF?!? ;)

:)))

2 tyg.
Ponidzie

Bardzo ładnie tu

2 tyg.
Mały i duży

++++

2 tyg.
Wrocławskie klimaty

++++

2 tyg.
Kabanosy

++++

2 tyg.
MPS

++++

2 tyg.

Dobre. Kapeczkę bym w prawo naprostował :)

2 tyg.
piesek pustynny

Dobre

2 tyg.
...

Gratulacje!

2 tyg.
LU

Bardzo misie

2 tyg.
Odbicie

@Zaziel zdjęcie powstało bez użycia pomocy Photoshopa.

2 tyg.
Brukarstwo

Od zawsze jak czytam takie pierdolenie Pasjonatów Gór..Zawsze mi się pytanie nasuwa: Czy wspinanie na szczyty rekompensuje wam wycięte napletki i chodzicie zaws...

2 tyg.
Andrzej

Świetne. Minuta milczenia.

2 tyg.

Nie widzą mi się tu dwa elementy składowe zdjęcia. Pierwszy: To ustawienie światła. Drugi: Tatuaże są dla głupich ludzi.

2 tyg.
Odbicie

Że nie umiesz fotoszopa: to wiemy wszyscy.

2 tyg.
BT

Dziękuję za wpisy i oceny.

Nad wodą

Dobry klimat.

...

Bardzo dobre.

stan napięcia :)

Lubię.

 Według  waszej  wiary   będzie  wam dane

Dzieciaki czasem nazywa się smarkaczami :)

Bohaterowie drugiego planu

Ładna tonacja.

Bohaterowie drugiego planu

markus - Ani ja na focie utrwalonych. Bywało, że mnie po Modelce na mieście rozpoznawano.. ale nie przyszło mi do głowy zrobić IM zdjęcie :D

2 tyg.
Bohaterowie drugiego planu

Takiego jeszcze nie widziałem.

2 tyg.
Rozlewiska

Wyjątkowe

2 tyg.
LU

Wyjątkowe

2 tyg.
-

Patola na tle stalowego ogrodzenia. Oczywiście, że Ci się podoba wagant...JAPRDL...

2 tyg.
poza czasem

Portret to Zwierciadło Duszy. Tu się udał.

2 tyg.
Dama walizkowa

papajedi: Wszyscy wiedzą jaki to był nick. I znają zdjęcie/ujęcie.

2 tyg.
śledztwo w toku

Dziękuję. :)

2 tyg.
LU

Graficznie. Ciekawie.

2 tyg.
...

podoba się

2 tyg.
poza czasem

Dziękuję.

2 tyg.
Zachód Słońca

Klasyk.

2 tyg.
Bałtyk

Podniebne rzeźby są najlepsze i tylko TAM je widać.

2 tyg.
...

fakt, jest dynamika i dobry sztafaż gratulacje

2 tyg.
.

bdb

2 tyg.
Bohaterowie drugiego planu

Nie ma to jak fanklub.

2 tyg.
LU

bdb!

2 tyg.
<<<->>>

dobre z opisem ;))

2 tyg.