Dobre
Fajnie pierwszy i kolejne plany grają ze sobą, +++!
++++
Wow! Gratuluję zasłużonego wyróżnienia :)
Bardzo mi się podoba
Ekstra fota! Świetna perspektywa i moment
Świetne!
Bdb!
Super :)
:)))
Bardzo ładnie tu
Dobre. Kapeczkę bym w prawo naprostował :)
Gratulacje!
Bardzo misie
@Zaziel zdjęcie powstało bez użycia pomocy Photoshopa.
Od zawsze jak czytam takie pierdolenie Pasjonatów Gór..Zawsze mi się pytanie nasuwa: Czy wspinanie na szczyty rekompensuje wam wycięte napletki i chodzicie zaws...
Świetne. Minuta milczenia.
Nie widzą mi się tu dwa elementy składowe zdjęcia. Pierwszy: To ustawienie światła. Drugi: Tatuaże są dla głupich ludzi.
Że nie umiesz fotoszopa: to wiemy wszyscy.
Dziękuję za wpisy i oceny.
Dobry klimat.
Bardzo dobre.
Lubię.
Dzieciaki czasem nazywa się smarkaczami :)
Ładna tonacja.
markus - Ani ja na focie utrwalonych. Bywało, że mnie po Modelce na mieście rozpoznawano.. ale nie przyszło mi do głowy zrobić IM zdjęcie :D
Takiego jeszcze nie widziałem.
Wyjątkowe
Patola na tle stalowego ogrodzenia. Oczywiście, że Ci się podoba wagant...JAPRDL...
Portret to Zwierciadło Duszy. Tu się udał.
papajedi: Wszyscy wiedzą jaki to był nick. I znają zdjęcie/ujęcie.
Dziękuję. :)
Graficznie. Ciekawie.
podoba się
Dziękuję.
Klasyk.
Podniebne rzeźby są najlepsze i tylko TAM je widać.
fakt, jest dynamika i dobry sztafaż gratulacje
bdb
Nie ma to jak fanklub.
bdb!
dobre z opisem ;))
Dobre
Fajnie pierwszy i kolejne plany grają ze sobą, +++!
++++
Wow! Gratuluję zasłużonego wyróżnienia :)
++++
Bardzo mi się podoba
Ekstra fota! Świetna perspektywa i moment
Świetne!
Bdb!
Super :)
++++
:)))
Bardzo ładnie tu
++++
++++
++++
++++
Dobre. Kapeczkę bym w prawo naprostował :)
Dobre
Gratulacje!
Bardzo misie
@Zaziel zdjęcie powstało bez użycia pomocy Photoshopa.
Od zawsze jak czytam takie pierdolenie Pasjonatów Gór..Zawsze mi się pytanie nasuwa: Czy wspinanie na szczyty rekompensuje wam wycięte napletki i chodzicie zaws...
Świetne. Minuta milczenia.
Nie widzą mi się tu dwa elementy składowe zdjęcia. Pierwszy: To ustawienie światła. Drugi: Tatuaże są dla głupich ludzi.
Że nie umiesz fotoszopa: to wiemy wszyscy.
Dziękuję za wpisy i oceny.
Dobry klimat.
Bardzo dobre.
Lubię.
Dzieciaki czasem nazywa się smarkaczami :)
Ładna tonacja.
markus - Ani ja na focie utrwalonych. Bywało, że mnie po Modelce na mieście rozpoznawano.. ale nie przyszło mi do głowy zrobić IM zdjęcie :D
Takiego jeszcze nie widziałem.
Wyjątkowe
Wyjątkowe
Patola na tle stalowego ogrodzenia. Oczywiście, że Ci się podoba wagant...JAPRDL...
Portret to Zwierciadło Duszy. Tu się udał.
papajedi: Wszyscy wiedzą jaki to był nick. I znają zdjęcie/ujęcie.
Dziękuję. :)
Graficznie. Ciekawie.
podoba się
Dziękuję.
Klasyk.
Podniebne rzeźby są najlepsze i tylko TAM je widać.
fakt, jest dynamika i dobry sztafaż gratulacje
bdb
Nie ma to jak fanklub.
bdb!
dobre z opisem ;))