Dziękuję Wszystkim za zerkniecie i miły odbiór :) @Romulusie jedna z nie wielu 'płaskich' miejscówek w moich okolicach Beskidu Niskiego ;)
Czadowe okularki:))
Piękna kompozycja:)
Piękna wiosna:)
Piękna dynamika kadru:)
Chyba udane zakupy....pięknie zatrzymane:))
Fajnie zaobserwowane:)
Cała sala śpiewa....:))
BDB:))
Pięknie na szlaku:))
Ależ piękna chwila:)
+++
Wygląda to jak pojedyncza klatka z filmu :)
Jednak najbardziej rzuca się w oczy to, że ten przechodzień wygląda, jakby szedł przez własny świat, nie zwracając uwagi na otoczenie, podczas gdy otoczenie sam...
Świetnie złapany moment. Wystarczyłby krok w jedną albo drugą stronę i sylwetka straciłaby swoją siłę. Tutaj wszystko ułożyło się idealnie.
no właśnie sprawiają wrażenie odrobinę przyciętych... (ale możliwe, że się mylę) :)
Mi się podoba.
Ubogo jak czasy, z których rekwizyty pochodzą.
No niezłe! :)
laski bambusowe dwie ...niezbędne w warunkach etiopskich one są...:))
Tak natura Modelkę stworzyła. Obcięcie byłoby zbrodnią... a Modelka jest tak upozowana żeby intymność była nogą zakryta. I tak wyszło !
podoba się
fajna uliczka
+++!
super kolorki...
"dokąd mnie ciągniesz cholero...!!?" ;) bdb
bdb
+++++
++++
+++, ale palce pierwszoplanowej nogi nie najlepiej wyglądają... ;)
fajne foto
klimatyczne
ładne bardzo...
fajna droga pod rowerek
fajny klimat...
tytuł w połączeniu z obrazem sugeruje inne skojarzenie... ;)
Dziękuję Wszystkim za zerkniecie i miły odbiór :) @Romulusie jedna z nie wielu 'płaskich' miejscówek w moich okolicach Beskidu Niskiego ;)
Czadowe okularki:))
Piękna kompozycja:)
Piękna wiosna:)
Piękna dynamika kadru:)
Chyba udane zakupy....pięknie zatrzymane:))
Fajnie zaobserwowane:)
Cała sala śpiewa....:))
BDB:))
Pięknie na szlaku:))
Ależ piękna chwila:)
+++
Wygląda to jak pojedyncza klatka z filmu :)
Jednak najbardziej rzuca się w oczy to, że ten przechodzień wygląda, jakby szedł przez własny świat, nie zwracając uwagi na otoczenie, podczas gdy otoczenie sam...
Świetnie złapany moment. Wystarczyłby krok w jedną albo drugą stronę i sylwetka straciłaby swoją siłę. Tutaj wszystko ułożyło się idealnie.
+++
+++
+++
+++
+++
+++
no właśnie sprawiają wrażenie odrobinę przyciętych... (ale możliwe, że się mylę) :)
Mi się podoba.
Ubogo jak czasy, z których rekwizyty pochodzą.
No niezłe! :)
+++
+++
laski bambusowe dwie ...niezbędne w warunkach etiopskich one są...:))
Tak natura Modelkę stworzyła. Obcięcie byłoby zbrodnią... a Modelka jest tak upozowana żeby intymność była nogą zakryta. I tak wyszło !
podoba się
fajna uliczka
+++!
super kolorki...
"dokąd mnie ciągniesz cholero...!!?" ;) bdb
+++!
bdb
+++++
++++
+++!
+++
+++, ale palce pierwszoplanowej nogi nie najlepiej wyglądają... ;)
bdb
fajne foto
+++
bdb
klimatyczne
ładne bardzo...
fajna droga pod rowerek
fajny klimat...
tytuł w połączeniu z obrazem sugeruje inne skojarzenie... ;)