Ostatnie komentarze


o poranku...

Dziękuję Wszystkim za zerkniecie i miły odbiór :) @Romulusie jedna z nie wielu 'płaskich' miejscówek w moich okolicach Beskidu Niskiego ;)

2 tyg.
Mr. Red

Czadowe okularki:))

2 tyg.
martwa natura z jabłkami

Piękna kompozycja:)

2 tyg.
Ponidzie

Piękna wiosna:)

2 tyg.
...

Piękna dynamika kadru:)

2 tyg.
BT

Chyba udane zakupy....pięknie zatrzymane:))

2 tyg.
Brzy beefku...

Fajnie zaobserwowane:)

2 tyg.
Lanberry

Cała sala śpiewa....:))

2 tyg.
Lublin - ulica Kapucyńska

BDB:))

2 tyg.
R 10

Pięknie na szlaku:))

2 tyg.
Poranek pod Kieżmarskim Szczytem

Ależ piękna chwila:)

2 tyg.
.

+++

2 tyg.
disembarking

Wygląda to jak pojedyncza klatka z filmu :)

2 tyg.
Miejskie Historie...

Jednak najbardziej rzuca się w oczy to, że ten przechodzień wygląda, jakby szedł przez własny świat, nie zwracając uwagi na otoczenie, podczas gdy otoczenie sam...

2 tyg.
.

Świetnie złapany moment. Wystarczyłby krok w jedną albo drugą stronę i sylwetka straciłaby swoją siłę. Tutaj wszystko ułożyło się idealnie.

2 tyg.
LU

+++

2 tyg.
    .

+++

2 tyg.
pauza

+++

2 tyg.
Na Spiszu

+++

2 tyg.
piesek pustynny

+++

2 tyg.
Bałtyk

+++

2 tyg.

no właśnie sprawiają wrażenie odrobinę przyciętych... (ale możliwe, że się mylę) :)

2 tyg.

Mi się podoba.

2 tyg.
martwa natura z jabłkami

Ubogo jak czasy, z których rekwizyty pochodzą.

2 tyg.
MPS

No niezłe! :)

2 tyg.
Lanberry

+++

2 tyg.
R 10

+++

2 tyg.
laski dwie

laski bambusowe dwie ...niezbędne w warunkach etiopskich one są...:))

2 tyg.

Tak natura Modelkę stworzyła. Obcięcie byłoby zbrodnią... a Modelka jest tak upozowana żeby intymność była nogą zakryta. I tak wyszło !

2 tyg.
Wrocławskie klimaty

podoba się

2 tyg.
Włoskie klimaty

fajna uliczka

2 tyg.
Włoskie klimaty

+++!

2 tyg.
Miejskie Historie...

super kolorki...

2 tyg.
stan napięcia :)

"dokąd mnie ciągniesz cholero...!!?" ;) bdb

2 tyg.
disembarking

+++!

2 tyg.
..

bdb

2 tyg.
Tak się żyje w Sienie

+++++

2 tyg.
...

++++

2 tyg.
-

+++!

2 tyg.
Bałtyk

+++

2 tyg.

+++, ale palce pierwszoplanowej nogi nie najlepiej wyglądają... ;)

2 tyg.
stan napięcia :)

bdb

2 tyg.
parada...

fajne foto

2 tyg.
Bałtyk

+++

2 tyg.
...

bdb

2 tyg.
...

klimatyczne

2 tyg.
Nad wodą

ładne bardzo...

2 tyg.
Na skraju lasu

fajna droga pod rowerek

2 tyg.
Włoskie klimaty

fajny klimat...

2 tyg.
laski dwie

tytuł w połączeniu z obrazem sugeruje inne skojarzenie... ;)

2 tyg.