Ostatnie komentarze


...

Bardzo dobre

Trochę mgliste

Na pograniczu bajki, może mi troszeczkę brakuje prawej , może...

Jesienny szczygieł

Szczygieł niszczyciel? Dobre ujęcie.

2 tyg.
Chaberkowo

Moment.

W  poszukiwaniu  Wawelskiego Smoka😀

Przyznaj , ze Dratewkę tam szukała ? ;)

.

klimatyczne jest.

2 tyg.
Wiosna

B/W jak najbardziej

"In Lucem"

Dobrze Piotrze dobrze

Bałtyk

Chcesz nad Bałtyk , wejdź do "pfoto"

Sokolica

Dobry "baobab" Ci Marcinie wyszedł :) Lubimy.

Pamiętaj o nawodnieniu.

@Bee - bezalkoholowe, woda plus syrop :).

2 tyg.
 w  górach

To mówisz "góral" ? ;)

***

Dzięki Piotr!

2 tyg.
***

Dziękuję :)

2 tyg.
laski dwie

Katar mnie urzekł

Brukarstwo

Zazielu zapętliłeś się w tym swoim drzewostanie, co do golfa to troszeczkę drogi sport , chyba że wybrałeś ostatni model ludowego wozu tudzież wspaniałą chińszc...

-

Podoba mi się ten kontrast – ona w świetle, a obok cienie ludzi, jakby stali trochę obok jej historii, a jednocześnie byli jej częścią.

2 tyg.
R 10

To zdjęcie ma w sobie coś bardzo uspokajającego.

2 tyg.
Zwyczajność

Bardzo lubię polne kadry. Patrząc na to zdjęcie, pomyślałam sobie, że ciekawie wyglądałaby też wersja z jeszcze niższej perspektywy, gdzie jeden mak stałby się...

2 tyg.
Selfie z przyjacielem

Dwa cienie, jedna historia :)

2 tyg.
..

Dwoje ludzi, a wokół nich teatr światła i cienia

2 tyg.
-

To zdjęcie ma bardzo sympatyczną energię.

2 tyg.
stan napięcia :)

Najciekawsze jest to, że zdjęcie zatrzymuje nie zdobycz, lecz emocję oczekiwania.

2 tyg.
<<<->>>

Najciekawsze jest to, że bardziej przypomina to układ pięter niż ulic. Nic dziwnego, że wjazd i wyjazd są takie proste.

2 tyg.
Pamiętaj o nawodnieniu.

Skład procentowy pozostaje sprawą prywatną ;)

2 tyg.
Jesienny szczygieł

Ździebko zdziwiony, ale nadal bardzo fotogeniczny.

2 tyg.
...

Najbardziej podoba mi się ten mały obserwator po lewej. Dorośli już idą dalej, a on jeszcze zerka z ciekawością.

2 tyg.
***

Dobre w pomyśle i wykonaniu

Bdb

disembarking

Bdb

Miejskie Historie...

Świetny kadr, bdb

    .

WOW

2 tyg.
..

Bdb

.

Fajne

BT

Fajnie zdjęcie nie kończy pokazywanej historii

@Zaziel a ja nie :)

2 tyg.
Peonie...

@Zaziel... masz spaczony obraz sytuacji, może baby i faceci tak maja :):) prawdziwe kobiety i prawdziwi mężczyźni chcą zupełnie czego innego od siebie

2 tyg.
Selfie z przyjacielem

Bardzo fajne to selfie :)

2 tyg.
Jesienny szczygieł

Fajne bardzo, może trochę szkoda, że nie bliżej, chciałoby się w pełni zobaczyć jego minkę :)

2 tyg.
dr Emmett Brown

++++

2 tyg.
LU

++++

2 tyg.
Rozlewiska

++++

2 tyg.
Bohaterowie drugiego planu

Oryginalne zdjęcie, ++++

2 tyg.
.

Ekstra..

2 tyg.
Włoskie klimaty

Wszystko mi tu gra jak trzeba, +++

2 tyg.
Miejskie Historie...

Świetnie w kolorze, zdjęcie zatrzymuje na dłużej

2 tyg.
stan napięcia :)

Bardzo ładna kompozycja i szarości

2 tyg.
disembarking

Bardzo dobre

2 tyg.
Lanberry

Dobry fot

2 tyg.
..

Bdb

2 tyg.