Ostatnie komentarze


Anioł?

Anioł wskazujący kierunek, drogę... Pięknie go uchwyciłaś.

7 dni
***

Twoje prace pobudzają wyobraźnię, tworzysz nowe wzornictwo z czasem bardzo niepozornych przedmiotów i dajesz im tym samym nowe, drugie życie.

7 dni
Most na rzece Gatineau

Dobrze to wyszło

7 dni
Rzeczna opowieść

Ładne, miękkie światło

7 dni
W DRODZE

Dziękuję pięknie za komentarze i DNO

7 dni
***

Na miniaturce wygląda jak preparat oglądany przez mikroskop. Super.

7 dni
LU

ładnie, ładnie

2 tyg.
LU

Fajne bardzo

***

Dopracowana praca, super efekt

...

Wygląda to trochę tak, jakby ktoś zatrzymał się przed wielkim zbiorowym "pamiętnikiem". Tyle śladów po ludziach w jednym miejscu.

2 tyg.
takie, na kamienicy...

Czasem jedna ściana potrafi powiedzieć więcej niż niejeden długi artykuł. Fajne wypatrzone.

2 tyg.
***

Patrząc na ten kadr mam skojarzenie z paskiem starego negatywu fotograficznego.

2 tyg.
Anioł?

Wygląda, jakby właśnie pokazywał drogę. Świetny moment, piękne odbicie i te ciepłe refleksy światła na upierzeniu robią ogromną robotę.

2 tyg.
Most na rzece Gatineau

Świetnie wykorzystana symetria i odbicie. Super !

2 tyg.
Do startu gotowa........

.... oraz wszystkie odwiedziny, oceny i komentarze.

2 tyg.
Odbicie

Intrygujące :)

2 tyg.
***

Trudno uwierzyć, że punktem wyjścia były zwykłe nakrętki. Dla mnie wygląda to bardziej jak mechaniczna mandala albo futurystyczny rdzeń energii. Kreatywne !

2 tyg.
Melania

Bardzo mocny portret. Wyraz twarzy sprawia, że od razu zaczyna się zastanawiać, o czym myśli ta kobieta i jakie historie kryją się za tym spojrzeniem. Właśn...

2 tyg.
z leśnych opowieści...

Katedra natury. Pnie drzew jak kolumny, a światło wpadające między nimi niczym przez witraże. Bardzo piękny i nastrojowy obraz

2 tyg.
Do startu gotowa........

Dziękuję za ZD :)

2 tyg.
***

Nieźle wyglądają, nakrętki te

Anioł?

Dziękuję :-)

2 tyg.
***

Dziękuję bardzo!

2 tyg.
Most na rzece Gatineau

Kolejne z długim czasem, które mi się bardzo podoba :)

2 tyg.
Lublin w oczach kamienic

Dobrze zrobione

2 tyg.
Anioł?

Ekstra!

2 tyg.
...

Za Big Donem

2 tyg.
takie, na kamienicy...

:))

2 tyg.
Melania

++++

2 tyg.
dzicz

Bardzo ładne zdjęcie

2 tyg.
LU

Super!

2 tyg.
To tylko tango...

++++

2 tyg.
Poranne przeciąganie

++++

2 tyg.
...

Ode mnie też piorunek, super!

2 tyg.
Dziewięćsił  pospolity

Ciekawe, ładny detal

2 tyg.
Bułeczki

++++

2 tyg.
Miałem namiot u podnóża Kilimandzaro

Tak, bardzo dobre jest

2 tyg.
z leśnych opowieści...

Świetne!

2 tyg.
KOŚCIÓŁ ŚW. KATARZYNY

++++

2 tyg.
Drwal Pilarz

++++

2 tyg.
Bourne Borderers Day of Dance

++++

2 tyg.
Wózek

++++

2 tyg.
Miejskie Historie...

Bdb!

2 tyg.
Miejskie Historie...

Mi też się bardzo podoba :)

2 tyg.
mam Was na oku

Fajne bardzo :)

2 tyg.
zięba

++++

2 tyg.
Dachowe Historie...

Super!!

2 tyg.
Otulone mgłą..

Podoba się, bardzo ładna kompozycja

2 tyg.
V Parada Syrenki

Kapitalne ujęcie!

2 tyg.
NA POBOCZU

To też świetne...

2 tyg.