Trudno uwierzyć, że punktem wyjścia były zwykłe nakrętki.
Dla mnie wygląda to bardziej jak mechaniczna mandala albo futurystyczny rdzeń energii. Kreatywne !
Bardzo mocny portret.
Wyraz twarzy sprawia, że od razu zaczyna się zastanawiać, o czym myśli ta kobieta i jakie historie kryją się za tym spojrzeniem.
Właśn...
świetna fota
Świetny kadr :)
Extra grafika :)
Malowniczy kadr w łądnym swietle :)
Podoba się..
Śliczne
Podoba się.
PE proszę :)
Jak zwykle niezwykle piękna fotografia. Po prostu jest super.
Jest klimat i spokój.
Super pomysł
tędy proszę...
Pięknie wypatrzone
Piękne
piękno w układzie detali
Portret prawdziwy. Z Markiem Jackowskim mi się Pan skojarzył...
Portret prawdziwy
Ciekawy kadr z dobrą perspektywą
Anioł wskazujący kierunek, drogę... Pięknie go uchwyciłaś.
Twoje prace pobudzają wyobraźnię, tworzysz nowe wzornictwo z czasem bardzo niepozornych przedmiotów i dajesz im tym samym nowe, drugie życie.
Dobrze to wyszło
Ładne, miękkie światło
Dziękuję pięknie za komentarze i DNO
Na miniaturce wygląda jak preparat oglądany przez mikroskop. Super.
ładnie, ładnie
Fajne bardzo
Dopracowana praca, super efekt
Wygląda to trochę tak, jakby ktoś zatrzymał się przed wielkim zbiorowym "pamiętnikiem". Tyle śladów po ludziach w jednym miejscu.
Czasem jedna ściana potrafi powiedzieć więcej niż niejeden długi artykuł. Fajne wypatrzone.
Patrząc na ten kadr mam skojarzenie z paskiem starego negatywu fotograficznego.
Wygląda, jakby właśnie pokazywał drogę. Świetny moment, piękne odbicie i te ciepłe refleksy światła na upierzeniu robią ogromną robotę.
Świetnie wykorzystana symetria i odbicie. Super !
.... oraz wszystkie odwiedziny, oceny i komentarze.
Intrygujące :)
Trudno uwierzyć, że punktem wyjścia były zwykłe nakrętki. Dla mnie wygląda to bardziej jak mechaniczna mandala albo futurystyczny rdzeń energii. Kreatywne !
Bardzo mocny portret. Wyraz twarzy sprawia, że od razu zaczyna się zastanawiać, o czym myśli ta kobieta i jakie historie kryją się za tym spojrzeniem. Właśn...
Katedra natury. Pnie drzew jak kolumny, a światło wpadające między nimi niczym przez witraże. Bardzo piękny i nastrojowy obraz
Dziękuję za ZD :)
Nieźle wyglądają, nakrętki te
Dziękuję :-)
Dziękuję bardzo!
Kolejne z długim czasem, które mi się bardzo podoba :)
Dobrze zrobione
Ekstra!
Za Big Donem
:))
++++
Bardzo ładne zdjęcie
Super!
++++