Dobry strzał.
Bardzo fajny kadr. Postacie z prawej strony ładnie dopełniają pozytywny odbiór.
Piękny akt.
+++
super
dobre
Znów z wiedzą astronomiczną jesteśmy do przodu. Ja tam widzę żabę. ;)
fajne ujęcie
bardzo nastrojowo
Miło mi .
Bdb
Dobry
Plusy
Niesamowite.
Bdb.
Urokliwe miejsce.
Dziękuję za komentarze! @ annblue_photonature - bardzo mi miło, zgadłaś, zodiakalnie jestem skorpionem :)
Ciekawe modelki Ci się trafiają @papa....:)
Podoba się.
Pięknie się prezentuje z nowym porożem.
od razu widać, że Twoje
Niesamowite są twoje zdjęcia. Ciężko oderwać wzrok.
@AlicjaEl - Czasem nie trzeba patrzeć w niebo, bo niebo mamy pod stopami.
Kosmos
Bardzo ładnie
Bardzo miłe zbiegi okoliczności ;-)
Fajne
Meega!
Dziękuję
No tak..
dooobre
@maro dziękuję i pozdrawiam!
@fotomarko dziękuję i pozdrawiam!
++++
Dj. Podoba się ;-)
Świetne!
mega perspektywa, cz-b., kontrast i świetna GO 👏👏👏 - jest SUPER dla mnie !!!
Pięknie podświetlone drzewa!
Dobry strzał.
Bardzo fajny kadr. Postacie z prawej strony ładnie dopełniają pozytywny odbiór.
Piękny akt.
+++
super
+++
dobre
Znów z wiedzą astronomiczną jesteśmy do przodu. Ja tam widzę żabę. ;)
+++
fajne ujęcie
bardzo nastrojowo
Miło mi .
Bdb
Dobry
Plusy
Niesamowite.
+++
Bdb.
Urokliwe miejsce.
+++
+++
Dziękuję za komentarze! @ annblue_photonature - bardzo mi miło, zgadłaś, zodiakalnie jestem skorpionem :)
+++
Ciekawe modelki Ci się trafiają @papa....:)
Podoba się.
Pięknie się prezentuje z nowym porożem.
od razu widać, że Twoje
Niesamowite są twoje zdjęcia. Ciężko oderwać wzrok.
@AlicjaEl - Czasem nie trzeba patrzeć w niebo, bo niebo mamy pod stopami.
Kosmos
Bardzo ładnie
Bardzo miłe zbiegi okoliczności ;-)
Fajne
Bdb
Meega!
Dziękuję
No tak..
dooobre
@maro dziękuję i pozdrawiam!
@fotomarko dziękuję i pozdrawiam!
+++
+++
++++
+++
+++
+++
Dj. Podoba się ;-)
Świetne!
mega perspektywa, cz-b., kontrast i świetna GO 👏👏👏 - jest SUPER dla mnie !!!
Pięknie podświetlone drzewa!