Ostatnie komentarze


Jeszcze chwila

Dziękuję za DNO i Wasze komentarze :)

4 dni
Żółto

Świetne!

...

++++

in the garden after the rain - Andromeda

Dołączam się do pochwał :)

PO MSZY

Bdb!

ŻURAW

Dobry strzał

5 dni
Kawa

Fajny pomysł i wykonanie.

Lublin - ulica Złota

Interestujący kadr.

Z języczkiem

maro - padał deszcz, wiatr praktycznie stał więc może dlatego, dziękuję wszystkim za odwiedziny.

5 dni
Pilot

Fajne

5 dni
...

Ciekawie

5 dni
turda- coron

Fajne

5 dni
W dżungli ;-)

Ładnie

5 dni
May impression......

Piękne te konwalie

5 dni
Light and shadow on a May afternoon....

Ładnie

5 dni
in the garden after the rain - Andromeda

Piękne

5 dni
in the garden...

Super

5 dni

bardzo ładne

5 dni
in the garden after the rain - Andromeda

Pięknie.

...

Bardzo fajne.

Patrzymy do góry

Mi też się podoba.

Lecę

Ładnie.

Medytacja w sprawie rury...

Fajne.

Jeszcze chwila

Pięknie.

Bardzo ładnie.

U ŹRÓDEŁ NILU BŁĘKITNEGO

Piękne miejsce.

Podoba się.

znów mi odbiło...

Fajne.

LU

Bardzo dobry kadr.

Za zasłoną światła

Bardzo ładny portret.

...

Bardzo fajny, pędzący kadr.

_MG_4349

Bdb.

PATRZĄC NA ZACHÓD

Ładny

5 dni
Duży

Ale fajny misio

5 dni
Duży

Wspaniały

...

Piekny kwadrat :)

Za zasłoną światła

Extra :)

LU

Dobre

Duży

Ryszard Ochódzki by to pewnie tak skomentował: "To jest miś na skalę naszych możliwości. Ty wiesz co my robimy tym misiem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patr...

5 dni
Od kuchni

+++

5 dni
...

Wciąga

5 dni
Od przybytku głowa nie boli ;-)

Ładne

...

+++

5 dni
Chaberkowo

One są niesamowite.

...

świetnie

5 dni
Jelonek rogacz

Super z tej perspektywy.

...

W odpowiedniej tonacji i nastroju

5 dni
Latawiec

+++

5 dni
Za zasłoną światła

Bdb

5 dni
Sokolica

Ech...