Ostatnie komentarze


Lecę

Ułamek sekundy później i pewnie już byłby w środku.

4 dni
_MG_4349

Świetne

4 dni
Most (odwrócony o 180°)

Bdb

4 dni
Kawa

Ładnie wygląda..

4 dni
Trochę światła pod mostem.

Bdb

4 dni
Duży

Po obejrzeniu zdjęcia stwierdzam, że tytuł nie zawiera ani grama przesady. 😉

4 dni
San w oparach mgły

Piękny, spokojny klimat. Zwierzaki nie wyszły na spotkanie, ale patrząc na ten kadr, mogę sobie wyobrazić czaplę stojącą między kamieniami albo wydrę przemyka...

4 dni
Wnętrze światła

Bardzo ciekawe miejsce i bardzo dobre zdjęcie

San w oparach mgły

Ciekawie wyszło

...

Ładnie bardzo :)

Trochę światła pod mostem.

Podoba się :)

Most (odwrócony o 180°)

Tak też bardzo fajnie :)

_MG_4349

++++

In Blue

++++

Melania

Mz bardzo dobry portret

...

Świat się nie zatrzymuje. Bdb!

...

Dobre!

Latawiec

Fajne :)

źródła amazonki

++++

Zachód Słońca

++++

Bałtyckie Klimaty

++++

z bieszczadzkich wędrówek...

++++

Za zasłoną światła

Naturalnie, ładnie

kuszenie

Czy te oczy mogą kłamać? Super! Gratki

Dziewczyna z pól ryżowych w Jatiluwih

++++

W kolorze krwi

Przyjemny obrazek

LU

++++

znów mi odbiło...

Bardzo fajne :)

Bdb!

Caloptenyx splendens

Bardzo ładnie zaprezentowana :)

Piórkiem

++++

U ŹRÓDEŁ NILU BŁĘKITNEGO

Zdjęcie dobrze oddaje potęgę żywiołu

W kolorze krwi

Soczysta czerwień :)

4 dni
...

Mam wrażenie, że to nie zdjęcie ulicy, tylko samego pośpiechu

4 dni
Od kuchni

Widać, że zanim pojawi się zdjęcie ptaka, wcześniej jest sporo godzin niewidocznych dla oglądających. A więc jednak , po drugiej stronie obiektywu naprawdę kto...

4 dni
Pilot

Dziękuję bardzo :)

    .

++++

Na bagienku

Bdb!

Jesienne pogaduchy ;)

Poprawia humor, +++

Polowanko

++++

810870

Ekstra!

++++

Medytacja w sprawie rury...

:))

symetryczność rzeczywistości

Fajne :)

City of London i Jerzyk

++++

Most (odwrócony o 180°)

Też ciekawie :)

4 dni
Trochę światła pod mostem.

Rowerzysta wygląda tu jakby na chwilę wjechał z cienia prosto w reflektor. Super !

4 dni
Patrzymy do góry

Mi też :)

Kawa

Pianka jak koronka, a pod nią prawdziwy kawowy żywioł.

4 dni
Jeszcze chwila

Bdb! PS. Mam ogromny sentyment do Gimpa :)