Ostatnie komentarze


Lublin - ulica Jezuicka

Z ładna perspektywą :)

2 tyg.
.

Ładny rytm światłocienie.

2 tyg.
Powietrzne amory

Dziękuję za odwiedziny

2 tyg.
.

Świetnie :)

2 tyg.
..

Kadr w łądnym swietle :)

2 tyg.
.... druga kolejka,

Fajnie wypatrzone

2 tyg.
Otargańce , Jakubina

Jak zobaczysz Brocken umrzesz w górach,tak mówi tatrzańska legenda.Jeś li zobaczysz trzy razy jesteś już bezpieczny. Ten w środku to Romulus Taternikulus.

Wędkarz

Bdb

adres przy Nowym Świecie

Bdb

Szczęśliwe Dzieciństwo

Bdb

Bdb

Wrocławskie klimaty

Bdb

Bieszczadzki las

Super

Monolit

Bdb

*

Super w kadrze

co mnie powiesz  ?

Bdb

Byszewo

To przed, czy po Bożym Ciele ?

...

Super

stan napięcia :)

Bdb

#016

Bdb

Bohaterowie drugiego planu

Bdb

Peonie...

Bdb

.

Bdb

Selfie z przyjacielem

Bdb

ASCENSION ( Wniebowstąpienie)

Nie sądzę żeby tytuł był obrazoburczy. Jest to pewna przenośnia. Moja wizja czegoś trudnego do wyobrażenia. Zdjęcie może być obrazoburcze jeśli przedstawia treś...

2 tyg.
Bałtyk

+++++

2 tyg.
-

+++

2 tyg.
..

BDB

2 tyg.
Lanberry

F A J N E

2 tyg.
.

BDB

2 tyg.
 Według  waszej  wiary   będzie  wam dane

:-)

2 tyg.
Rozlewiska

BDB

2 tyg.
LU

BDB

2 tyg.
.

Podoba się... chyba leci w lewo ?!?!

2 tyg.
Selfie z przyjacielem

... jest Ok

2 tyg.
...

BDB

2 tyg.
Do startu gotowa........

BDB

2 tyg.
13-tego ;)

Niewiarygodne zbiegi okoliczności. Ten moment być tu i teraz. I mieć aparat :).

2 tyg.
Odbicie

No tak, tam wszystko do góry nogami... ;)

2 tyg.