Ostatnie komentarze


bardzo lubię takie kadry, świetny B&W +++

12 mies.
Nad Atlantykiem

oj groźnie to wygląda, chmury sieją niepokój, znakomite klimatyczne foto !!!

12 mies.
odpocznij_

kadr fajnie opowiada, piękne szarości 👍

12 mies.
Kadr z życia...

Mam nadzieję, że nie wrócę do palenia tym razem. Dobra fota.

.

strzyrzyc - osobiscie uważam, że "złe warunki" są często najlepszymi warunkami do zrobienia interesującego zdjęcia. "Złota godzina" nie daje gwarancji odpowiedn...

12 mies.
Gdańsk

bardzo przyzwoity kadr !!! cała seria tych starszych kadrów mi się podoba +++

12 mies.
Metro Chronicles...

To jest fantastyczne. Wyraz twarzy kobiety i mężczyzny to poezja. Znakomicie złapany moment.

przygotowania...

ciekawie wyszło

Relaks

fajne

Metro Chronicles...

dobre

BRUTALIZM

ciekawy kadr

Prawie się otworzył

ładne

Porannie

ładne miejsce

.

ciekawa praca

Wieczorny lot

ale ci się udało złapać 👍,świetne jest mz +++

12 mies.

Ładnie przekazany ruch, podoba się

12 mies.
...

piękne B&W, kadr +++

12 mies.

fajne

12 mies.
.

bardzo +++, Sołdek zawsze fotogeniczny +++

12 mies.
Nad Atlantykiem

Bardzo ładny, klimatyczny obraz

12 mies.
Gdańsk zimą

+++

12 mies.
Hej tam w dolinie

Przypomina czas wakacyjny...

12 mies.
Ul. Mariacka

dobre nocne foto !!!

12 mies.
Głosy miasta

zatrzymuje, bardzo dobre +++

12 mies.
Święto Dymu

stanowczo za Greenhorn :), +++

12 mies.
Żołna...

muszę kiedyś spróbować przyrodniczej fotografii, bardzo dobra fota !!!

12 mies.
*****

Gada, Bdb !!!

12 mies.
Gdańsk 2005r.

Lubię +++

12 mies.
Porany patrol

+++

12 mies.
Pokląskwa

ale żyleta, mnie się podoba !!!

12 mies.
Łabędzia miłość

za valdekj +++

12 mies.
Czerwone Gitary a.d. 2025

teraz rozumiem - backhill :-), bardzo dobra koncertówka +++

12 mies.

podoba się bardzo, mocny kontrast to twój znak rozpoznawczy +++

12 mies.
wielki brat

za Big Donem 👍

12 mies.
Somesuch Stories

za Greenhorn !!!

12 mies.
W splotach światła

BDB FOTO, ładny opis, modelka ładnie oświetlona +++

12 mies.
Porany patrol

Czujny ...

12 mies.
*****

@Greenhorn-dzisiaj jest dziewiąty dzień.

Świetne!

Na polnej drodze

Udane polowanie

12 mies.
Lublin lensbaby

Bdb.

wielki brat

Świetne jest.

...

Zwiewnie

12 mies.
O wschodzie

+++

12 mies.
...

Bardzo dobre

12 mies.
O zachodzie

Też pokażę...

12 mies.
O zachodzie

Oni ogladaja to... https://share.google/Lobc7SrFxKJLCDlFD

12 mies.
...

Piękny kadr ❤️brawo

MM

Śliczne.

12 mies.
M

To też.

12 mies.