Ostatnie komentarze


Na cerkiewnym szlaku.

Super niebo, perspektywa, szeroko i klimat. Dla mnie ZD :) +++

12 mies.
Somesuch Stories

Jak zawsze super

12 mies.
Na cerkiewnym szlaku.

Fajne miejsce. Podoba się +++

12 mies.
pictures from the exhibition..

+++

12 mies.
Gdańsk

Dobre +++

12 mies.
Metro Chronicles...

W ateńskim metrze to plecak staje się piersiakiem bo wszyscy go mają z przodu no może jakiś turysta co dopiero wylądował. Dobre foto +++

12 mies.
Drzewko

Super +++

12 mies.
Gwiezdne Wrota

Nieziemska fotografia :) Super +++

12 mies.
1751215840973

Dla mnie OK :) Widać potęgę natury :) +++

12 mies.
Kadr z życia...

Dobre

12 mies.
*

Bdb +++

12 mies.
Uliczne portrety

Z czym one przyjechały. Jakieś Ukelele.

12 mies.
Koń islandzki.

W takim futrze to się nie przeziębi+++

12 mies.
....

Dobre

12 mies.
Gwiezdne Wrota

Super fota, opis pomaga. Astronomy Domine.

12 mies.
Nad Atlantykiem

Mega super.

12 mies.
Metro Chronicles...

Dobrze wydobyte ludzkie emocje.

12 mies.
1751215840973

Fajny kadr ale brakuje mu pazura a scena do tego prowokuje. Dawaj nową odsłonę tego samego kadru.

12 mies.
Drzewko

Krajobraz mglisty piękny.

12 mies.
Drzewko

Dobrze jest +++

12 mies.
pictures from the exhibition..

To następne chyba lepsze, ale to też dobre.

12 mies.
Hey Joe

Zrobiłem kilka zdjęć i on mnie zapytał czy cień jest widoczny. Niestet nie wyszło nic ciekawego i dopiero jak zmieniłem na szerszy obiektyw mogłem się zbliżyć i...

12 mies.
Na polnej drodze

Zastanawia się, kto ja jestem ;)

....

I kontrast :) +++

12 mies.
Reine

Ładnie :) +++

12 mies.
Uliczne portrety

+++

12 mies.
Okiem Skywalkera

Ładne szerokie oko :) +++

12 mies.
*

Klimat :) +++

12 mies.
Kadr z życia...

W cichym zakątku w jakimś barze, gdzie się zaczyna lepszy świat Zmięty transparent ludzkiej twarzy, wtulony w potargany płaszcz ... Super +++

12 mies.
Metro Chronicles...

Za Big Donem. Super :) +++

12 mies.
Gwiezdne Wrota

Niestety, brakło miejsca w głównym polu opisu..., tak więc kontynuacja musi odbyć się w komentarzu. C.D. opisu ... wszystkim miłośnikom wielkich przestrzeni wyj...

12 mies.
Gdańsk

+++

12 mies.
odpocznij_

+++

12 mies.
Nad Atlantykiem

Super Klimat ! +++

12 mies.

Super :) Szybko pędzi :) +++

12 mies.
Porannie

Ładnie zaświeciło :) +++

12 mies.
Hej tam w dolinie

+++

12 mies.
.....

Super +++

12 mies.
Wieczorny lot

Będzie DNO albo ZD :) +++

12 mies.
W Górach Skalistych

Ładny niebieski kwadracik :) +++

12 mies.
Na polnej drodze

Ciekawe na co czeka ? +++

12 mies.
...

Podoba się :) Po co ta ławka taka wysoka ? +++

12 mies.
.

Sołdek w zadymce :) bardzo misie +++

12 mies.
Gdańsk zimą

+++

12 mies.
Ul. Mariacka

Ładne :) Co to za szkiełko było ? Fajne gwiazdki zrobiło :) +++

12 mies.
Głosy miasta

Oj dzieje dzieje :) +++

12 mies.
Święto Dymu

- Panie co tam jest ? - Nie wiem, ale zajeb.ście lubi twaróg :D +++

12 mies.
Żołna...

Super :) +++

12 mies.
*****

+++

12 mies.
Gdańsk 2005r.

Podoba się +++

12 mies.