Ostatnie komentarze


.

bdb

12 mies.
...

++++

12 mies.
Prawie się otworzył

+++

12 mies.
Uliczne portrety

Postać i zdęcie z charakterem

12 mies.
MODLITWA

Z treścią, niezłe

12 mies.
.

Fajne

12 mies.
...

Reszty możemy się domyślać. Pomysłowe

12 mies.
O zachodzie

Ciekawe

12 mies.
wielki brat

Ha, ha, ha niezłe!

12 mies.
Czerwone Gitary a.d. 2025

Dobrze pokazane

12 mies.
Łabędzia miłość

Ładne, romantyczne

12 mies.
Pokląskwa

Ładnie. Może trochę przeostrzone?

12 mies.
W splotach światła

@Tahapa, a możesz wyjaśnić dlaczego ?

12 mies.
1751134558244

Co prawda to prawda...pozdro:)

12 mies.
Na polnej drodze

Czujny niby, ale dał się blisko podejść. Chyba coś go bardziej zaniepokoiło po przeciwnej stronie, bo stamtąd przybył, a ja zdążyłem się skulić w cieniu. No i ...

*****

Wesołe jest życie staruszka...Dobre

12 mies.

Świetna fota. Bardzo ciekawa kompozycja i dobre B&W.

Żołna...

Świetne uchwycone

12 mies.
Święto Dymu

Dobre, zabawne

12 mies.
Głosy miasta

Uliczny ruch, nieźle wyszło

12 mies.
Ul. Mariacka

Ulica o przepięknej urodzie.

12 mies.
Czerwone Gitary a.d. 2025

Super kadr i kolory.

*****

BDO - życzę wytrwałości i samozaparcia... :)

12 mies.
Ul. Mariacka

Też dobre

12 mies.
Łabędzia miłość

Ładna para.

Prawie się otworzył

Lubię

12 mies.
Gdańsk zimą

Ładnie. Uśpione aurą miasto

12 mies.
Na polnej drodze

+++

12 mies.
*****

A ja właśnie rzuciłem palenie. Bardzo dobra fota. Świetne B&W.

.

dobre

12 mies.
Gdańsk zimą

bdb

12 mies.
Ul. Mariacka

+++!

12 mies.
Głosy miasta

super...

12 mies.
Święto Dymu

"co to był ku.wa za kret...?!?" ;) BDB

12 mies.
Głosy miasta

Bardzo fajne.

Żołna...

no i po "robalu"... ;)

12 mies.
*****

drugi papieros - wartość dodana... ;)

12 mies.
Na polnej drodze

Czujny. Bardzo fajne.

Gdańsk 2005r.

+++

12 mies.
Porany patrol

+++!

12 mies.
Ogrodowo

OK, spoko

12 mies.
wielki brat

"rób mi tak jeszcze... niech se patrzy..." ;)

12 mies.
Lublin lensbaby

+++

12 mies.
Somesuch Stories

za marpie...

12 mies.
O zachodzie

+++, ludzi za dużo, ale wiadomo jak jest... ;)

12 mies.
Dotyk cienia

+++

12 mies.
W splotach światła

mi się podoba...

12 mies.
...

/// \\\ +++

12 mies.
.

makro sztruksowych spodni... ;) +++

12 mies.
sarna

potargana w uszach... ;) +++

12 mies.