Ostatnie komentarze


Orkiestra

dobre...

12 mies.
JESIEŃ ŻYCIA

PE proszę :)

12 mies.
Poetry of the Mountains

@maro, @Arturo77, @marpie: Dziękuję!

On

ciekawy model...

12 mies.
Piotr

za Piotrem

12 mies.
...

wąską ścieżką idzie... ;) bdb

12 mies.
Rykszarz

ma to coś!

12 mies.
Łyska

+++++

12 mies.
Bzyg....

bdb

12 mies.
Krakowskim targiem

+++++

12 mies.
*****

ładnie

12 mies.
Wieczorne loty

bdb

12 mies.
Stelvio

nieźle trawersuje...

12 mies.
Ja ?

:)))

12 mies.
Hrubieszów

świet(l)nie...

12 mies.
Z góreczki 🙂

bardzo dobrze jest...

12 mies.
...

s u p e r

12 mies.
Skocznia na rowerowym torze.

za Piotrem!

12 mies.
Uliczne portrety

bdb!

12 mies.
Leniwiec

tyle drzew wywalił to teraz odpoczywa... ;)

12 mies.
Sesja w parku

i mi również...

12 mies.
Kairuan

+++!

12 mies.
The Lost Morning

+++!

12 mies.
Nie idż tam...

dobre...

12 mies.
IMG_7977-Poprawione-Szum

bdb

12 mies.
Marsowe oblicze

bdb z klimatem...

12 mies.
Lublin - wieczorkiem na Placu Litewskim

+++

12 mies.
Pocztówka

ładnie tam...

12 mies.
The Soul of the Tree

bdb!

12 mies.
kowalik

+++

12 mies.
Rudzik

za Piotrem

12 mies.
Dyrygent

świetny kadr, tytuł +++

12 mies.
*luz*

dobre +++

12 mies.
akwedukt

Bardzo fajne

12 mies.
między drzewami...

Bardzo fajne

12 mies.
Czereśnie #2

poprzednie lepsze ;)

12 mies.
***

Bdb

12 mies.
Czereśnie

+++!

12 mies.
Spacerek2

za BDO :)

12 mies.
Santa Maddalena

Ładne bardzo

12 mies.
Geometria dworca

+++!

12 mies.
Pomost nad Jeziorem Goczałkowickim

Bdb

12 mies.
Connecting People ?

"zajmij się jedzeniem i daj pogadać..." ;)

12 mies.
PLF_2025_07_09

muszę to przemyśleć... ;)

12 mies.
***

Fajne

12 mies.
Zatoka Pucka

szkoda trochę uciętego masztu...

12 mies.
brak tytułu

Bardzo to fajne

12 mies.
Uliczne portrety

jak to u Ciebie... za Piotrem!

12 mies.
Whispers of Presence

ciekawe a więc... bdb

12 mies.
...

Bardzo dobry motylkowy klimacik

12 mies.