Ostatnie komentarze


Dyrygent

Pięknie pokazana

12 mies.
brak tytułu

Ładnie

12 mies.
magiczne chwile...

Pięknie

12 mies.
Col du Midi

Bardzo

12 mies.
LISTA KOLEJKOWA

PE proszę :)

12 mies.
Santa Maddalena

Podoba się

12 mies.
ocalić...

Bdb

12 mies.
wolny i szczęśliwy

I tak trzymać !

12 mies.
***

Bdb

12 mies.
Złota godzina

W pięknym światełku

12 mies.
między drzewami...

Fajowe

12 mies.
Magique Pizza

Dobre

12 mies.
akwedukt

Bardzo misie

12 mies.
Tatry

Bdb

12 mies.
Złota godzina

bdb

12 mies.
**

Z klimatem foto

12 mies.
***

dobre to

12 mies.
📸 Zatrzymany moment z życia młodego dzięcioła dużego 🐣🪵

Ładnie pokazany

12 mies.
Santa Maddalena

j.n.

12 mies.
.

Dobre

12 mies.
Widok z Durbaszki

Bardzo ładnie

12 mies.
Col du Midi

udane

12 mies.
Azory, wyspa Sao Miguel

Podoba się

12 mies.
magiczne chwile...

ładnie

12 mies.
WISIENKA NA ZACHĘTĘ

Fajne :)))

12 mies.
Orkiestra

Podoba się bardzo

12 mies.
Z góreczki 🙂

Dziękuje.

12 mies.
Dyrygent

Big Don Ovich...Widocznie ma sie czym chwalić (:

12 mies.

+++!

12 mies.
.

bdb

12 mies.
Na jeziorze

ładnie jest

12 mies.
Na Szczycie

bdb, nie wiem czy bym się trochę dołu nie pozbył...

12 mies.
Azory, wyspa Sao Miguel

......:)

12 mies.
.

bdb!

12 mies.
Lawendowe żniwa

świetne, gratuluję ZD

12 mies.
Pod górę, pod słońce i trochę piachu.

+++, opis ;))

12 mies.
,,,

O tak

12 mies.
Santa Maddalena

Ładnie

12 mies.
Mezalians

Fajne

12 mies.
Dyrygent

Bardzo dobre

12 mies.
Zamagurze

za przedpiszcami...

12 mies.
.

+++

12 mies.
Oblivium

za marpie...

12 mies.
The Lost Morning

+++

12 mies.
Lublin - rankiem na Placu Litewskim

świetne...

12 mies.
Odrobina horroru.

za Markiem... ;)

12 mies.
Wspomnieniowo

bdb!

12 mies.
Samotny spacer

+++

12 mies.
Linie

za a_Pole

12 mies.

+++!

12 mies.