Ostatnie komentarze


+++

12 mies.
Marynarzyk

+++

12 mies.

+++

12 mies.
The Lost Morning

+++

12 mies.
...

+++

12 mies.
wolny i szczęśliwy

+++

12 mies.
Na galowo

To chyba akurat rok, w ktorym Jurkiewicz mial przerwe ? Kto byl wtedy komendantem ? Milo zobaczy te starocie z Daru , odzywaja wspomnienia .

12 mies.
Pan Kapustka

na kolejnym będzie bigos... ;) gratuluję zasłużonego wesołego ZD :))

12 mies.
***

+++

12 mies.
.

bdb!

12 mies.
...

za Piotrami...

12 mies.
*luz*

Plus za luz

12 mies.
Lisiczka

świetna :P

12 mies.
Bałtyckie Klimaty

+++

12 mies.
Lawendowa Prowansja

bardzo ładne...

12 mies.

dzięki dzięki :)

12 mies.
CAFÉ CHRONICLES

dobre do tej serii...

12 mies.

świetnie...!

12 mies.
polowania czas

bdb!

12 mies.
471...rytm peronu

bdb, opis doskonale uzupełnia zdjęcie i... na odwrót

12 mies.
Patrz mi w oczy/ obiektyw/

+++

12 mies.
Matera

świetnie to wygląda (niebo trochę gorzej), ale i tak bdb!

12 mies.
Zamość

bdb! lubię takie pokazywanie świata...

12 mies.
PFL_2025_07_08

bdb

12 mies.
...

dobre

12 mies.
Panoramka

za maro ;)

12 mies.
akwedukt

bardzo Wam dziękuję :)

12 mies.
Kult

dziękuję bardzo :)

12 mies.

bardzo dziękuję :)

12 mies.
Pan Kapustka

Serdecznie dziękuję za Zdjęcie Dnia oraz wszystkim za ocenę i dobre słowo :)

Nie idż tam...

Bardzo fajny klimat.

Kairuan

Super!

Uliczne portrety

Masz niesamowity talent do wyszukiwania ciekawych twarzy. Bdb portret.

...

Bardzo mi się podoba. Fajnie kombinujesz.

...

Za Piotrem.

Orkiestra

Fajne jest.

WISIENKA NA ZACHĘTĘ

Bardzo fajne.

.

Świetne jest. Dziwi mnie, że jest brak kometarzy przy tej fotografii.

**

Ekstra!

akwedukt

Świetny kadr i szarości.

Magique Pizza

Bdb.

między drzewami...

Świetne! Czegoś takiego właśnie szukam gdy wybieram się z aparatem na spacer.

***

Znakomita fota.

***

Bdb.

IT

Badzo fajne na PE.

brak tytułu

Bajkowe.

*luz*

Podoba mi się.

Dyrygent

Taki trochę bezwstydny ten dyrygent. Super moment złapałeś.

The Soul of the Tree

De-eN-O !!! (*ᴗ͈ˬᴗ͈)ꕤ*.゚

Piękno żużla

Dziękuje bardzo,za miłe wpisy.

12 mies.