BDB
+++
DOBRE
... CIEKAWE
..... kto powiedział że musi być optymistycznie.
fajne
najs
ładnie
To grążele... Koniecznie bez góry z domkiem i niebem.
bdb
++++
+++++
Stelvio magiczne miejsce. Teraz jedzie Tour d'France czekam aż dojadą do Col du Galibier czy Marie-Blanc.
PE proszę :)
Masz rację, że dobre zdjęcie możesz zrobić czymkolwiek, ale dobry sprzęt pomaga. 135 ogniskowa to trochę za długa dla mnie bo zmusza do cofnięcia się i ciężko j...
Podoba się
Dobre
Dobre. Punjabskie
Przepiękny kadr i kolory. Świetne ZD. Gratulacje!!!
Najs
Mega klimat
Lubię!
Bardzo dobry ten portret
Dziękuję bardzo
Gratulacje ZD
Dziękuję! :)
Pierwszorzędne!
Prawy do lewego
Latoooooo
Dziekuję wszystkim za takie ciepłe przyjęcie :)
Ooo moje klimaty :) Helios taki bokeh w pączuchy zrobił? Wygląda jak z jakiegoś mirror lensa! Dałabym się nabrać :)
Niby prosty, dosyć minimalistyczny kard, a jest w nim jakieś takie napięcie. Trudno oderwać wzrok :) Świetne!
Super ułożony kadr. Opowiada wiele historii równocześnie.
Fajny, bardzo mocny, wyrazisty portret.
Świetne, w pełni zasłużone ZD!
Tylko do kosza.
Dziękuję pięknie :)
BDB
BDB
BDB
BDB
BDB
+++
DOBRE
+++
... CIEKAWE
BDB
..... kto powiedział że musi być optymistycznie.
fajne
najs
ładnie
To grążele... Koniecznie bez góry z domkiem i niebem.
bdb
bdb
bdb
+++
++++
+++++
Stelvio magiczne miejsce. Teraz jedzie Tour d'France czekam aż dojadą do Col du Galibier czy Marie-Blanc.
PE proszę :)
Masz rację, że dobre zdjęcie możesz zrobić czymkolwiek, ale dobry sprzęt pomaga. 135 ogniskowa to trochę za długa dla mnie bo zmusza do cofnięcia się i ciężko j...
Podoba się
Dobre
Podoba się
Dobre
Dobre. Punjabskie
Przepiękny kadr i kolory. Świetne ZD. Gratulacje!!!
Najs
Mega klimat
Lubię!
Najs
Bardzo dobry ten portret
Dziękuję bardzo
Gratulacje ZD
Dziękuję! :)
Pierwszorzędne!
Prawy do lewego
Latoooooo
Dziekuję wszystkim za takie ciepłe przyjęcie :)
Ooo moje klimaty :) Helios taki bokeh w pączuchy zrobił? Wygląda jak z jakiegoś mirror lensa! Dałabym się nabrać :)
Niby prosty, dosyć minimalistyczny kard, a jest w nim jakieś takie napięcie. Trudno oderwać wzrok :) Świetne!
Super ułożony kadr. Opowiada wiele historii równocześnie.
Fajny, bardzo mocny, wyrazisty portret.
Świetne, w pełni zasłużone ZD!
Tylko do kosza.
Dziękuję pięknie :)
Podoba się